0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Söz Konusu Estetik

Söz Konusu Estetik

Burun estetiği, kişinin dış görünüşünde gerçekleştiği için önemli bir operasyondur. Kadınlar kadar erkeklerin de burun estetik operasyonu geçirdiklerini söyleyebiliriz. Erkeklerde kemerli burun, büyük burun problemleri ile doktorlarıyla görüşüp burun estetiği ameliyatlarını gerçekleştirmektedir. Kadınların daha çok ön planda olduğu bu ameliyatı, yaptırmadan önce mutlaka araştırmalarınızı iyi yapmalısınız. Referanslara güvenebilirsiniz ancak, herkesin yüz hatları farklı olduğu içinde % 100 emin olmayın. Operasyon süreci zorlu bir süreç olduğundan dolayı, içinizin rahat etmesi ve güven duymanız önemlidir. Görünür bir alan olduğu için burun estetiği, ikinci veya üçüncü bir işlem gerektirmeden yaptırılmalı ve bu konuda verilen ücretler de çok fazla sorgulanmamalıdır.

Burun estetik fiyatı, net bir rakam olmamakla birlikte, doktordan doktora ve işleminize göre değişkenlik gösterir. Açık burun ameliyatı ve kapalı burun ameliyatı işlemleri olduğu için fiyatları etkilen önemli unsurlardır. Bu faktörlere de doktor karar verir. Hasta bu konu hakkında yeterli bilgiye sahip olamadığından, doktorunun yönlendirmesiyle karar verilir ve fiyat buna göre ya artar ya azalır. Ancak bilinmesi gereken, kapalı burun ameliyatı operasyonlarının daha pahalı olmasıdır. Bunun sebebi ise, açık burun ameliyatı doktor için daha kolay ancak hastanın yüzünde iz kalabilme probleminden dolayı hastalar risk almak istemez. Ve bu da daha profesyonellik ve daha çok uğraş gerektiren kapalı burun ameliyatı olmasına sevk edecektir.

Doktorun tecrübesi, ameliyatı yaptıracağı lokasyon da belirleyici faktörler arasındadır. Burun operasyonları önemlidir. Ve tekrarlanılması zordur. Sürekli işlem yapılamayacağı için de işin maddi boyutu pek düşünülmemelidir. Maliyet bakımından pahalı da görünse referansı olan, güvendiğiniz doktorlar tarafından yaptırmanızı öneriyoruz. Unutmayın dış görünüşünüz sizin kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlar.