0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

İstediğiniz Buruna Sahip Olmanız Mümkündür.

İstediğiniz Buruna Sahip Olmanız Mümkündür.

Burun estetiği ameliyatı sonrasında doğal bir görünüm olması oldukça önemlidir. Bu nedenle ameliyat öncesi kişiye özel bilgisayarlı tasarım yapılması gerekir. İyi sonuç alındığının göstergesi olarak ameliyat sonrası burun hem güzel görünmeli hem de ameliyatla düzeltildiği belli olmamalıdır. Burun yüz bölgesinde oldukça dikkat çekici bir organdır. Estetik ameliyat konusunda oldukça fazla tercih edilmektedir. Burun estetiği burnun görüntüsünü güzelleştirmek için yapılır. Burun estetiğinde birçok seçenek uygulanabilir. Burun ucu kaldırılıp indirilebilir, inceltilip kalınlaştırılabilir, burundaki eğrilikler düzeltilir, çökük ya da kalkık olan bölümler düzeltilebilir gibi seçenekler çoğalmaktadır. Burun estetiği gelişimin tamamlandığı 18 yaşından sonra yapılabilir. Ameliyat genel anestezi uygulanarak yapılır. bu nedenle hastane ortamında yapılmaktadır. Ameliyat süresi yapılacak operasyona göre 1 ile 4 saat arasında değişiklik gösterebilir.

Burun estetiği ameliyatı sonrasında iyileşme dönemi zor olmamaktadır. Bazen hafif ağrılar olabilir bunlarda ağrı kesici ile ortadan kaldırılmaktadır. Ameliyat olduktan sonra hastanın kendisini iyi hissetmesi durumunda hastane de kalmasına gerek yoktur. Dinlenmek isteyenler tabii ki hastanede bir gece geçirebilirler. İyileşme dönemi ayakta geçebilir. Bu durum sorun yaratmaz. Ameliyat sonrasında burun ve göz kenarlarında fazla şişlik olmayacağı için bu süre zarfında dışarı çıkılabilir. Oluşan şişlikler ilk günlerde biraz artabilir ama hızla kaybolarak 1 hafta içinde belli olmayacak duruma gelir. Ameliyat sonrası burnunuzun şeklinin tam olarak oturması için altı ay bir süre gereklidir.

Burun estetiği fiyatları her hastane ya da kliniğe göre ortalama olarak birbirine yaklaşık fiyatlardadır. Biraz bütçenizi zorlayabilir. Yine de sonuçta önemli olan memnun kalacağınız bir operasyon geçirmektir. Bu nedenle karar verdikten sonra doktor seçimi yaparken çevrenizden yardım alabilir sizin bütçenize uygun hastaneleri tercih edebilirsiniz. Ödeyeceğiniz tutar sonuçta istediğiniz burna sahip olmanınız mutluluğunuz yanında pek de önemli olmamalıdır.