0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

İfadeni Belirle

İfadeni Belirle

Herkes görünümüne önem vermektedir. Yüz vücudun en dikkat çeken ön planda olan yeri olmaktadır. Yüzde göz, burun ve ağız orantılı olmalıdır. Estetik teknolojinin ilerlemesi ile sürekli gelişmektedir. Çok çeşit operasyonlar bulunmaktadır. Yüzün ifadesini belirleyen burun en önde gelmektedir. Burun yüze göre orantılı olmalıdır. Burnundan şikâyetçi oldukça fazla kişilere rastlamak mümkündür. Burun operasyonları plastik cerrahları tarafından yapılmaktadır. Son zamanlarda plastik cerrahları burunla ilgili her sorunlara çözüm getirmektedir. Doğru plastik cerrahlarını doğru seçmekte çok önemlidir. İsteklerinize karşılık vermelidir. Aksi takdirde tekrardan ameliyat olunmak zorunda kalınmaktadır. Bu da hastanın psikolojik çöküntüye girmesini ve maddi durumdan kayıba girmesine neden olmaktadır.  Bunu önüne geçmek için teknolojiden yararlanılmaktadır. Operasyona girmeden önce fotoğrafınız çekilip bilgisayara aktarılıp yapılacak değişimler yapılıp son hali gösterilmektedir. Burada operasyona girecek kişiyenin kararlı olması ve ne isteklerini doğru anlatması gerekmektedir. Burun estetiği olduktan sonra beğenmeme olasılığı minimuma düşürülmektedir. Aksi takdirde yeni operasyona girmek zorunda kalınır. İkinci operasyonlar revizyon veya deviasyon olarak adlandırılmaktadır.

Burun operasyonlarında farklı müdahaleler yapılmaktadır. Burada rahatsızın kendini doğru anlatmasıyla belirlenmektedir.  Burun kemeri düzeltimi, burun ucu düzeltimi, burun kanatları düzeltimi, burun duvarları ile ilgili tüm problemler burun estetiği operasyonu sayesinde bir plastik cerrah tarafından çözüm bulmaktadır. Burnunu büyütmek isteyenler veya burnunu küçültmek isteyenler de operasla yapılmaktadır. Operasyona 18 yaşını geçmişler yaptırabilmektedir. Operasyon uyutularak genel anestezi ile yapılmaktadır. Operasyondan sonra 8 hafta dikkat etmeli ve darbelerden korunmalıdır. Operasyon süresi yapılacak durumlara göre değişmektedir. 1-2 saat sürmekte duruma göre uzamaktadır.

Burun estetiği fiyatları yapılacak merkezlere göre değişim göstermektedir. Yapılacak uygulamaya ve müdahalelere göre değişim göstermektedir. Yapılacak merkezle iletişime geçip bilgi alınmalıdır. Gerekirse merkeze gidip plastik cerrahi ile konuşulmalıdır.