0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Hokka Burun

Hokka Burun

Burun estetiği tamamen burnun şeklini değiştirmek ve yeni görünüm kazandırmak için yapılan bir operasyondur. Burnun hangi bölgesi düzeltilecek ise; ona göre ameliyat yapılır. Bu operasyon kişiye özel olacağından dolayı hiçbir şekilde kıyas yapılama. Önce konu uzman bir kişi ile görüşülmesi gerekiyor. Sizi yersiz endişelerden kurtaracak ve çok daha fazla bilgi vereceği için muhakkak uzmanlardan yardım alınmalıdır. Ayrıca burnunuza bakmadan kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Çevre baskısı ya da estetiğin kötü bir imaj çizmesinden artık sıyrılma vakti gelmiştir.

Herhangi bir kaza sonucu burnunuzdan darbe aldıysanız ya da yüzünüze göre doğal bir görünüm sağlayacak burun istiyorsanız; muhakkak estetik operasyon yapanlara görünmelisiniz. Kısa sürede sizi harika bir görünüme kazandıracaklardır. Burun estetiği fiyatları her bütçenin verebileceği kadar uygundur. Bu konuda kesinlikle endişe etmemeli ve görüşme yapmalısınız. Sonucunda yüzünüze göre harika bir burun yapılacaktır. Burun mimarisindeki bir takım bozukluklar kişileri rahatsız ettiğinden dolayı estetik konusunda en çok yaptırılan bölgeler arasındadır. Birçok kişi bu konuda rahatsızdır.

Burun ameliyatları estetik durumuna göre ne kadar sürede biteceği değişiklik göstermektedir. Kemiğin düzeltilmesi, burun deliklerinin açılması, daraltılması gibi durumlarına göre zamanının ameliyat sırasında belli eder. Kemikli bir bölge olduğundan dolayı operasyon zaman alacaktır. Ancak bu konuda endişe etmenize gerek yoktur. Uzman kişiler sayesinde kısa sürede bitecektir. Sizde harika hokka buruna sahip olmak için hemen bir estetiysen ile görüşmelisiniz. Estetiysen olan kişiler böyle ameliyatları daha iyi yaparlar. Aksi takdirde sadece bir kemik düzeltme operasyonunda estetiysen ile görüşmemeniz sizi sıkıntıya sokacaktır. Çünkü bir cerrahi müdahale yapan doktora gitmeniz sadece eğri yeri düzeltmeyi sağlayacaktır. Oysa estetik işi kesinlikle estetiysenlerin görevi olarak bunu göz önünde bulundurmalısınız.