0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Güzelliğini Göster

Güzelliğini Göster

Görselliğine önem veren herkes estetik yaptırmaktadır. Burun estetiği en çok tercih edilen operasyonların başında gelmektedir. Burun ameliyatı plastik cerrahı tarafından yapılmaktadır. İsteklerinize karşılık vermektedir. Burun ameliyatı için 18 yaşını geçmek gerekmektedir. Bir hastalık sorunu olmamalıdır. Kullanılan ilaç varsa doktora söylenmelidir. İçki, alkol kullanımı varsa da bilgi verilmelidir. Ameliyattan önce kan tahlili yapılmaktadır. Burun ameliyatı 1-2 saat sürmekte bazen değişmektedir. İstenilen burun doğru anlatılmalıdır. Sonuç istenilmeyen şekilde olursa ikinci ameliyat yapılmalıdır. İkinci ameliyat birinciye göre daha zor olmaktadır. Önceden oynandığı dokular koyulduğu için zor olur. Burun operasyonları burnun yapısına göre değişim göstermektedir.  Burun kemeri, burun ucu, burun kanatları, burun duvarları ile ilgili tüm problemler burun estetiği operasyonu sayesinde çözülebilmektedir. Burun küçültülebilir ya da büyütülmektedir. Burun küçültülmek istendiğinde fazlalık kesici ile kesilmektedir. Burun büyütülmek istendiğinde de kulak ve omurgadan dokular alınmaktadır. Burun dokusu kulak ve omurga dokusuyla uyumlu olmaktadır. Burunu büyütmek burun küçültmeye göre daha zordur. Dikişler burnun içinde yapıldığı için iz kalmamaktadır. Dikiş ipleri kendi eriyebilen ve zarar vermeyen bir malzemeden olmaktadır. Gerekli olursa bir gece hastanede kalınabilmektedir. Ameliyattan sonra yaklaşık bir hafta sonra normal hayata işe geri dönülmektedir. Tempolu yürüyüş ve yüzme en az bir ay sonra yapılmalıdır. İlk günler burun tıkalı olduğu için nefes burundan alınmakta ve ağızlarda kuruluk ve dudaklarda çatlak olmaktadır. Ağız kuruluğunu önlemek için bol su tüketilmelidir. Sert yiyeceklerden uzak durulmalı ve ağız oldukça az hareket edilmelidir.

Burun tamamen düzelmesi ve şekil alması ortalama 3-6 ay sürmektedir. Burun estetiği fiyatları değişmektedir. Yapılacak merkez ve uygulanacak durum fiyatı değiştirmektedir. Burun düzeltimi güvenle yapılmaktadır. Son zamanlarda her sorunu çözmekte olan adını dünyaya duyurmuş plastik cerrahları bulunmaktadır.