0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Gelişen Teknoloji ile Burun Estetiği

Gelişen Teknoloji ile Burun Estetiği

Günümüz toplumunda özellikle kadınların ilk olarak tercih ettiği fakat erkeklerinde artık çokça rağbet ettiği estetik ameliyatlar, kişilerin aynaya baktıklarında karşılaşmak istemedikleri ve beğenmedikleri görüntüden kurtulmak için talep ettiği bir cerrahi müdahale olmaktadır. Estetik ameliyatlar insan vücudunun her yerinde uygulanabilmekte ve dileyen görüntüye kavuşulması sağlanmaktadır. Estetik ameliyatlar estetik cerrahlar tarafından yapılmakta ve sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yapılmaktadır. Ameliyatların sağlığa uymayacak koşullarda yapılması hastaya büyük oranda zarar vermekte ve hastanın yaşamını tehlikeye atmaktadır. Bu sebeple estetik olarak hoş ve sağlıklı bir görüntüye sahip olmak için uzman doktorları tercih etmek bu yolda yapılması gereken en önemli hususlardan olmaktadır.

Estetik ameliyatların en yaygın biçimde kullanıldığı bölgelerden biri de şüphesiz ki burun estetiği ameliyatlarıdır. Burun estetiği, burunlarının daha güzel görüntüde olmasını talep eden hastalar tarafından yaptırılmaktadır. Özellikle burunun kemerli oluşundan, uzun oluşundan ya da kalkık olmayışından yakınılmakta ve bu doğrultuda bir burunu doktorlardan istemektedirler. Doktorlar hastalarının dilediklerini göz önünde tutarak o yönde bir burunu ilk olarak çizmekte ve eğer hastaları o çizilmiş görüntüden memnun kalırlarsa bir cerrahi operasyon ile istedikleri burunu hastaların üzerinde gerçekleştirmektedirler.

Burun estetiği pek çok hekim tarafından yapılmaktadır. Hastanelerde plastik cerrahi alanında gelişmiş doktorlar bulunmakta ve estetik operasyonları gerçekleştirmektedirler. Burun ameliyatları meşakkatli bir işlem olduğundan ameliyatın yapılacağı mekânların gelişmişliği ameliyat için önem arz etmektedir. Hastanelerin bulunduğu yer, doktor ve bunun gibi pek çok neden burun estetiği fiyatlarının değişmesine neden olabilmektedir. Uzman hekimlerin estetik yaptırmak isteyen kişilere tavsiyesi merdiven altı olarak yapılan ve piyasaya göre çok cüzzi miktarlarda operasyonu gerçekleştiren yerlerde estetiklerin yapılmaması gerektiğidir. Uygun fiyatlı diye kötü koşullarda yapılan ameliyatlar sonrasında çok büyük sorunlara sebebiyet verebilmektedir.