0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Gelişen Teknoloji ile Burun Estetiği

Gelişen Teknoloji ile Burun Estetiği

Her insan fındık gibi bir buruna sahip olmak istemektedir. Estetik açıdan iyi görünmeniz için yüz hatları önem taşımaktadır. Yüzün tam ortasında yer alması sebebiyle burun  tamamlayıcı bir organ olmaktadır. Çok iyi yüz hatlarına sahip olsanız bile, burunun yamuk yada uzun olması tüm güzelliği gölgelemektedir.Bir çok insanın sorun yaptığı burun yamukluğu ve uzunluğu gelişen teknoloji sayesinde burun ameliyatıyla çözüme kavuşturulmaktadır.

Yalnız estetik alanında burun en zorlu ameliyattır. Bu yüzden tecrübeli, işinde başarılara imza atan bir estetik plastik cerraha başvurmanız gerekmektedir. Hem estetik hem de sağlık açısından sorun teşkil eden defarmasyonların tedavisi  ve şekilledirilmesi için gerçekleştirilen bir operasyon olan burun ameliyatı, son 20 yılda ciddi başarılara imza atmıştır. Her insan yüz hatları ve burun yapısı farklılık gösterdiğinden ona uygun işlem yapılırsa iyi bir sonuç verecektir. Foksiyonel açıdan önemli bir işlevi olan burun, yüzde de görünüm açısından önem arz etmektedir. Bu yüzden en zor estetik operasyonlardan biridir. Burun estetiğinde açık ve kapalı olmak üzere iki yöntem kullanılmaktadır. Açık ameliyat tekniği; burnun iki deliğini birleştiren doku kesilerek sağlanılmaktadır. Nefes alımınıda güçleştirilen eğrilikler de bu yöntemle giderilmiş olacaktır. Kapalı ameliyat tekniği de; burun deliği içinde  gerçekleştirilir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekli cerrahi tecrübe gerektirmektedir. Son yıllarda da burun estetiğinde gelişmeler doğrultusun da çok iyi sonuçlar alınmaktadır. Dolasıyla hasta memnuniyetinin artmasıyla talep çoğalmıştır. Yüz güzelliği denince ilk akla gelen kadınlar olsada son yıllarda erkeklerinde başvurları artmış olduğu bilinmektedir.

Popüleritesi her geçen gün artan burun estetiği fiyatlarıda araştırma yapanlar için merak konusudur. İnternet üzerinde olduğunca çok bilgiye rastlayabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinde yeterince bilgi kirliliği de olduğu gözönünde bulundurulacak olursa güven ve sağlık için plastik estetik cerahlara başvurmak daha verimli olacaktır.