0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Estetik Yapılarda Fırsat

Estetik Yapılarda Fırsat

Burun estetiği günümüzde birçok kişinin yaptırdığı bir uygulama olup, bu konu da cerrah sıkıntısı çekmeden bütçenize göre kolaylıkla uygulamalar yapabilirisiniz. Doktorunuzun referanslarını göz önünde bulundurup, problem yaşadığınız dış görünüşünüzle alakalı hem psikolojik hem de fiziksel olarak görüntünüzü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Estetik konusunda birçok hastanenin anlaşmalı olduğu cerrahlarla fırsat seçeneklerinden faydalanarak, problem haline gelen ödeme koşullarını rahatlıkla görüşebilirisiniz. Doktorunuzdan randevu alıp, burun estetik fiyatları konusunda muayene olup öğrenebilirsiniz. Operasyon için edindiğiniz fiyatlandırma, burun estetiği fiyatları 2014 senesinde olan değerlendirmeye göre yaklaşık 3 bin ile 7 bin TL arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Doktorunuzun yapacağı uygulama ile belirlenecek olan asıl fiyat, siz muayene olduktan sonra kesinleşecektir. Bu yüzden net bir şey söylemek mümkün değildir. Fiyatlandırma da ameliyatı yaptıracağınız hastanenin de etkisi vardır. Bulunduğu bölge de gereken hastane masrafları için de fiyatın artışlını etkiler veya fiyatta azalmayı. Burun ameliyatı iki şekilde yapılmaktadır. Birincisi açık burun ameliyatı ve ikincisi kapalı burun ameliyattır. Cerrahi müdahale gerektiren ameliyat türü açık burun ameliyatı operasyonudur. Bu ameliyat şeklinde cerrahların daha çok rahat ettiği söyleyebiliriz. Çünkü kısa süreli bir operasyondur. Ancak açık burun ameliyatında burun altı kesildiği için  yüzde iz kalma olasılığı vardır. Bu sebepten dolayı da  doktorunuza güvenmiyorsanız asla bu operasyonu bu şekilde geçirmeyiniz.

Doktorun sağlayacağı güven kesinlikle hastası için önemli bir etkendir. Kapalı burun ameliyatı, son teknolojik kameralı sistemler ile uygula yapılır ve ameliyat süresi uzun sürmektedir.  Doktoru da uğraştıran bu ameliyat, kesin sonuçlar elde eder. Maliyet bakımında da araştırmalarınızı iyi yapıp sağlıklı karar vermek adına da cerrahınızdan bilgi almanızda kesinlikle fayda vardır.