0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Estetik Yapılar

Estetik Yapılar

Her insanın yüz hatları farklıdır. İnsanlar kendilerini daha öz güvenli ve daha iyi, mutlu hissetmek için  kendilerinde gözle görülür ve dışarıdan fark edilir değişiklik yapmak isterler. Burun estetiği de bunlardan sadece birisidir. Kişideki estetik  bir çok farklı amaçla yapılır. Sağlık sorunlarını bir tarafa bırakın toplumsal baskıdan kaynaklanan  psikolojik sosyal sorunlar kişiyi estetiği daha çok iter. Bu durumlarda insanın kendisini daha iyi hissetmesi için, estetik ile kendisine özgüven sağlayacak değişimlere başvururlar.  Toplumda dalga geçme, alay etme kaygısı  gibi faktörlerden ötürü burun estetik ameliyatı olurlar. Kişinin kendisini daha iyi hissetmesi olumsuzluklardan da etkilenmemesi adına da yapılması gereken bir uygulamadır.

Ancak bu uygulamaya kişi karar vermeden önce çok geniş çaplı bir araştırma yapması gerek. Piyasa da çok fazla estetik yapan cerrahın olması, seçeneklerin artmasıyla da kafaları karıştırıp karar verme konusunda hastayı zorlamaktadır.  Estetik cerrahı uygulama öncesinde yüz hatlarınıza uygun bir burun şekli yapar. Aksi taktir de yanlış bir uygulama neticesinden dudak yapınız, yanak yapınız ciddi anlamda bozulur ve yüzünüzün şekli tamamen değişir. Burun estetiğinde fiyatlar ise operasyonun büyüklüğüne ve işleme bağlı farklılık gösterir ve net bir rakam muayene olmadan verilmesi de mümkün değildir.

Son zamanlarda yani burun estetiğinde 2014 fiyatlarını inceleyecek olursan yaklaşıp uygulamaya göre 2 bin ile 7 bin TL gibi fiyat aralıkları sunulmaktadır. Operasyon ayrıntısına göre belirlenen fiyatta, estetik operasyonun yapılacağı hastane ve lokasyon da önemli bir etkendir. Operasyonu geçirmeden önce doktorunuzun referanslarından faydalanabilir, işlem sırasına geçmeden önce de yüz yüze fiyat konusunda rahatlıkla görüşebilirisiniz. Doktorunuzun samimiyetine güvenebilir ve bu anlamda da rahat olabilirisiniz.