0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Estetik ve Hoş Görünmenin Yolu

Estetik ve Hoş Görünmenin Yolu

Burun estetiği, estetik ameliyatlar içinde en sıklıkla yapılan ameliyattır. Burun estetiği ameliyatı burun estetiğinin görünümünden rahatsız olan hastalara uygulandığı gibi ciddi rahatsızlıkları olan hastalara da uygulanır. Yüz kısmının tam ortasında yer alan burun yapısında bozukluklar olması insanları oldukça fazla rahatsız etmektedir. Göze hoş olmayan görünüm nedeni ile toplum içinde rahatsız hissetme durumu olabilmektedir. Bu durum kişilerin psikolojisini bozabilecek durumlara kadar gidebilmektedir. Kişi dışarı çıkmak istemeyebilir. Toplum içinde gözükmekten hoşlanmamaya başlayabilir. Fazla beklemeden burun estetiği ameliyatı yaptırmakta bu gibi durumlarda oldukça fayda vardır. Ameliyat sonrasında burnunuzun istediğiniz yapıya kavuşması ile kendinizi daha çok beğenecek ve iyi hissedeceksiniz.

Burun estetiği ameliyatı 1 ile 4 saat arasında yapılan müdahaleye göre değişiklik göstermektedir. Hastanın ameliyat sonrası fazla zorlanmadan ayakta bir iyileşme süreci olur. Ameliyat ile burun inceltilebilir, kalınlaştırılabilir, kaldırılabilir ya da indirilebilir. Burun yapısında bozukluğa göre işlemler belirlenir. Bu problemi ömür boyu taşımak zorunda kalmadan daha rahat ve iyi bir şekilde yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ayrıca daha hoş bir görünüme sahip olmanız görenlerinde hoşuna gidecek. Burun estetiği ameliyatının verimli sonuç vermesi için doğal ve güzel görünmesi gerekir. Ameliyatın başarı geçtiği ameliyat sonrasında belli edici bir izin kalmamasından anlaşılabilir. Çünkü ameliyat sonrasında burunda herhangi bir iz kalması durumunda ameliyat yapıldığı anlaşılır. Bu da hastaya sorulacak sorular ve itamlar nedeni ile hastayı rahatsız edecektir.

Burun estetiğinde oldukça iyi doktorlar araştırılarak tercih edilmelidir. İşini iyi yapan doktorlar tarafından ameliyatınızın yapılması olası riskleri bilgi ve deneyimi ile en aza indirmesi demektir. Burun estetiği fiyatları kişisel bir ameliyat olması nedeni ile tamamen sizin tarafınızdan ödenmek zorundadır. Devlet bu tür ameliyatları karşılamamaktadır.