0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Estetik Sebebleri

Estetik Sebebleri

Burun estetiği kişinin daha çok nefes alma verme, şeklinden dolayı psikolojik sıkıntı yaşaması ve buna bağlı sosyal etkenlerden dolayı yaptırdıklarını söylemek mümkün. Estetik operasyonu süresi zorlu bir süreçtir. Kişi o aşamaya gelene kadar sürekli tedirginlikler yaşar ve bu konu da kesinlikle çok haklıdır. Dış görünüşünü daha çok düzeltmek için yaptırdığı operasyon, dış görünümüm nasıl olacak kaygısıyla sürer gider. Ameliyatı yaptıktan sonra da iyileşme sarıların açılma süreci devreye giriyor. Bu durumda kişinin artık rahatlaması ve operasyon sonrası sonucunu görmesi dahilinde, kendisini iyi hissetmesini sağlar. Operasyon öncesi doktoru ile birlikte görüşür ve yüzüne uygun burun operasyonu için detaylı konuşurlar.

Burun estetiği fiyatı kişinin yaptırmak istediği uygulama ve doktorun yapacağı uygulama ile belirlenecektir. Dolayısıyla net bir şey söylemek mümkün değildir. Ameliyatı yaptıracağınız hastanenin de etkisi olacaktır ücrette. Burun ameliyatı iki şekilde yapılmaktadır. Birincisi açık burun ameliyatı ve ikincisi kapalı burun ameliyatı. Açık burun ameliyatı cerrahların daha çok rahat ettiği ve kısa süren bir operasyon biçimidir. Ancak açık burun ameliyatında yüzde iz kalma olasılığı vardır. Bu durumu da göz ardı etmeyiniz ve doktorunuza güvenmiyorsanız asla bu operasyonu bu şekilde geçirmeyiniz. Kapalı burun ameliyatı ise, kameralı sistemler ile uygula yapılır ve uzun süren bir ameliyat geçirir hasta. Doktoru da uğraştıran bu ameliyat, kesin sonuçlar doğurur.

Maliyet bakımında da pahalı bir operasyondur. Ancak yüzünüzle ilgili bir uygulama olacağı için, fiyat düşünülecek ilk şey olmamalıdır. İkinci bir uygulamaya gerek kalmadan, içinize sinen ve sizi mutlu edecek olan bu ameliyatı, fiyat düşünmeden ve tereddütte kalmadan gerçekleştirmeniz en doğrusudur. Bunun için araştırmalarınızı bu yönde geliştirmenizi öneriyoruz.