0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Estetik İçin Sebep

Estetik İçin Sebep

Burun estetiği yaptırmak isteyen kişilerde kişinin daha çok nefes alıp verme,dış görünüşteki  şeklinden dolayı psikolojik sıkıntı yaşaması ve buna bağlı da sosyal olaylardan dolayı etkilenip yaptırdıklarını söylemek mümkün. Birçok estetik sebebinin de bu sorunlar olduğunu söylemek mümkün. Estetik operasyonu süresi zorlu bir süreçtir. O süreç de kişinin kendisini bu duruma hazırlaması daha da zorlu bir süreçtir. Kişi o süreçteki aşamaya gelene kadar sürekli tedirginlikler, telaşlar yaşar ve bu konu da bu tür duygu karmaşası yaşaması kesinlikle çok normaldir ve hasta kesinlikle çok haklıdır. Dış görünüşünü daha çok düzeltmek için yaptırdığı operasyon da, dış görünümüm nasıl olacak kaygısıyla sürekli kafasındaki soruların yanıtını bulmaya çalışır. Ameliyatı yaptıktan sonra da iyileşme süreci devreye giriyor. Bu durumda hastanın artık rahatlaması ve operasyon sonrası sonucunu görmesi durumunda, kendisini daha da  iyi hissetmesini sağlar. Operasyon öncesi doktor ile görüşüp ve yüzüne uygun burun operasyonu için detaylı konuşurlar.

Burun estetiği fiyatı kişinin yaptırmak istediği uygulama öncesi ve sonrasından kesinlikle doktorunun tavsiyesine uyum sağlaması gerekmektedir. Bu durumda maliyeti belirleyeceği için, muayene olmadan net bir şey söylemek mümkün değildir. Ameliyatı yaptıracağınız hastanenin de  ücret konusunda etkisinin olduğunu söyleyebiliriz.

Burun estetiği fiyatları 2014 senesinde doktoruna göre ve yapılacak uygulamaya göre farklılık gösterirken, net bir rakam konusunda genel bir operasyon için yaklaşık 5 bin TL gibi bir rakam çıkmıştır ortaya. Fiyatlandırma konusu hakkında net bir şey söylemek için, hastanın muayenesi ve yapılacak uygulama için muhitin belirlenme koşulu şarttır. Buna göre belirlenen rakam sonrası hastanın ve cerrahın uygunluk durumuna göre operasyon gerçekleştirilir.