0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Estetiğe Duyulan İhtiyaç

Estetiğe Duyulan İhtiyaç

Estetik sektörünün son derece popüler olduğu günümüzde en çok tercih edilen estetik türü burun estetiğidir. Burunda ki bir rahatsızlıktan dolayı veya sadece görüntüsünün verdiği rahatsızlıktan dolayı estetik ameliyatı yaptırılır.

Burun; yüzün tam ortasın da ve nefes almayı sağlayan en önemli organlardan biridir. Bu yüzden de hem sağlıklı hem de güzel görünmesini herkes arzu eder. Bazıları nefes alma da problem yaşadığı için, bazıları ise göze güzel gözükmeyen burun kemerlerine sahip olduğu için burun estetiği yaptırmaktadır. Bu cerrahi bir operasyondur. Burun görünümünü iyileştiren bu cerrahi operasyon genel olarak yüzün görünümünü de güzelleştirir. Bu durumda bu operasyonu yaptıran kişilerin kendilerine öz güveni artabilir ve daha sağlıklı hale gelebilirler. Hastanın burun deliklerinden içeriye yapılan kesiklerle gerçekleştirilir ve yüzde herhangi bir kesik ya da ameliyat izi olmaz. Bu da en güzel yönlerinden biridir. Küçük bir operasyon gibi görünse de iyi ve güvenilir yerlerde yaptırmayınca sonuçları kötü olabilmektedir. Böyle kötü ve sağlıksız bir durumla karşılaşmamak için, doktor ve hastane tercihi çok önemlidir. Öncelikle hasta, neden burun estetiği yaptırmak istediğine karar vermeli sağlık için mi yoksa güzel bir görünüm elde etmek için mi? Daha sonra iyi bir araştırma yapılmalıdır. İyi hastanelerle görüşmeli ve buna göre karar verilmelidir. Burun estetiği, özel bir durum olduğu için biraz lüks bir durumdur ve maliyeti de oldukça yüksektir. Sonuçta sağlık bu deyip en iyi doktor ve hastane tercihleri faturaları biraz kabartabilir. Burun estetiği fiyatları, diğer estetik operasyonları gibi yüksek maliyettedir.

Sağlık için yapılan estetik operasyonları her zaman tasvip edilmelidir. Ama sadece görüntü için estetik operasyonlar yaptırılmamalı ve insanlar oldukları durumdan mutlu olmalıdırlar. Sonuçta herkesin yüz hatları kendine özgüdür.