0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Dokulardaki Estetik

Dokulardaki Estetik

Estetik operasyonlarında çoğu kes dokuların yapısıyla oynanır. Burun operasyonlarında yapılacak uygulamalar kusursuz olmalıdır. Kusursuz olmalıdır ki ikinci bir operasyon gerektirmesin. Doğal burunları tercih eden doktor ve hastalar, uygulama sırasında yüzünüzün şeklini de göz önünde tutup, yakışanı yapmaya çalışmaktadır. Uygulama yüz hatlarınızı tamamen etkiler. Dudak yapısı, kaç yapısı ve hatta çene yapısı bir bütün halde görüleceği için, yapılacak burun ameliyatı çirkin durmamalıdır. Ameliyat öncesi, ameliyat sırası ve sonrası çok önemlidir. Operasyon zaten zor bir cerrahi uygulama gerektirdiği için, süreci uzun bir uygulama olduğunu kabul etmeliyiz. Ameliyat, lokal anestezi ve genel anestezi şeklinde yapılmaktadır.

Bilindiği gibi ameliyat süreci hasta için de gergin olacağı bir ortamdır. Hastanın tercihi genellikle lokal anestezi gibi olsa da doktor bu konuda iyi yönlendirme yapmalıdır. Lokal anestezi, sadece ameliyatın yapılacağı bölgenin iğne ve ilaçlarla uyuşturulması anlamında olduğu için tüm işlem hasta tarafından duyulur. Bu da hastanın sıkıntılı olmasına sebep verebilir. Dolayısıyla bu operasyonlarda tercih hastaya bırakılmamalı ve genel anestezi yöntemi ile, ameliyat bitene kadar uyutulması sağlanmalıdır. Uyanık olmanız gereksizdir. Hem psikolojik açıdan da huzursuz olmanızı sağlar. Burun estetiği göz önünde olan bir organ olduğu için önemsenmelidir.

Burun ameliyatı fiyatı, yaptıracağınız uygulamaya göre değişkenlik gösterirken piyasa da az çok 3 bin ile 7 bin arasına yaptırmak mümkündür. Ancak bu fiyat net rakamlar asla değildir. Rakamların net olmamasını da burnunuza uygulanacak işlemin net olmamasıdır. Ancak randevu alıp, doktorunuz ile görüşmeniz halinde mutlaka bir rakam çıkacaktır ortaya. Hangi işlem uygulanacağına doktor hastayı muayene edince karar verir. Doktorunuza güvenmeniz kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacağını sakın unutmayın.