0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Dış Görünüşteki Estetik

Dış Görünüşteki Estetik

Toplumuzda bu estetik uygulamalar sırasında burun estetiği listenin en başında gelmektedir. Estetik bir çok amaçla yapılır ve burun estetiği sadece bunlardan biridir. Estetik yapılmanda önce doktorunuzu iyice araştırıp, randevu almanız gerekmektedir. Randevu esnasında burnunuza uygulama yapılacak şekil simülasyon aracı sayesinde bilgisayar ortamında çizim şeklinde yapılır. Ve bu konu hakkında cerrah hastayı aydınlatıcı bir şekilde açıklamalar yaparak tüm sorularına cevaplar verir. Ve karar vermesi halinde fiyat konusunda gerekli konuşmalar gerçekleştirilir.

Burun estetiği fiyatları 2014 senesinde yaklaşık 5 bin İle 8 bin TL arasında yapılmaktaydı. Ancak bu durum kişinin kendisini daha iyi hissetmesi olumsuzluklardan da etkilenmemesi adına da yapılması gereken bir uygulama olduğu için, fiyatlandırma konusunda doktorunuzla rahatlıkla görüşüp, işlem öncesi bu konu içinde kendinizi rahatlatabilirisiniz. Unutmayın, operasyon sonrası en az öncesi kadar önemlidir. Burun estetiği fiyatları konusunda gerekli araştırmalarınızı yapın. Hastane ve işlemler için de belirlenecek olan fiyatlandırma, doktorunuzla da kurduğunuz iletişiminde öneminin olduğunu bilmeniz gerekir. Sadece estetik operasyonu ise maliyet buna göre belirlenir. Ancak parası fazlaysa iyi bir operasyon geçireceğiniz anlamına gelmez. Doktorunuzun referansları da sizin ameliyat sırasındaki kararınızı etkiler.

Tüm bu detayları iyice araştırıp, doktorunuza güvenmeniz gerekmektedir. Doktorunuzun tecrübesi ve ameliyatı yaptıracağı lokasyon da fiyatlandırma konusunda belirleyici faktörler arasında olduğunu unutmayın. Burun operasyonları tekrar gerektirebilir. Aksi durumda istenilmeyen bir durumla karşılaştığınızda dış görünüşünüzün etkileneceği için, maliyetten çok kaçmayarak doktorunuza güvenip, güvenilir cerrahlarla çalışmalısınız. Unutmayın dış görünüşünüz sizin kendinizi iyi hissetmeniz açısından çok önemlidir.