0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burunda Estetik

Burunda Estetik

 

Her insanın yüzü vücudu boyu farklıdır. Kişiler bazen kendileriniz daha iyi hissetmek için kendilerinde değişiklik yapmak isterler. Burun estetiği de bunlardan sadece biridir. Estetik bir çok amaçla yapılır. Sağlık sorunlarını bir tarafa bırakın psikolojik sosyal sorunlar kişiyi estetiği daha çok iter. Toplumda dalga geçme, alay konusu olma gibi faktörlerden ötürü burun estetik ameliyatı olurlar. Kişinin kendisini daha iyi hissetmesi olumsuzluklardan da etkilenmemesi adına da yapılması gereken bir uygulamadır. Estetik cerrahı uygulama öncesinde yüz hatlarınıza uygun bir burun şekli yapar. Aksi taktir de dudak yapınız yanak yapınız ciddi anlamda bozulur ve yüzünüzün şekli tamamen değişir. Fiyatlandırma ise operasyonun büyüklüğüne ve işleme bağlı farklılık gösterir ve net bir rakam muayene olmadan verilmesi de mümkün değildir.

Dış görünüşünüzü ilgilendiren bir işlem olduğundan kesinlikle doktorunuz çok önemlidir. İçinize sinmesi ve güvenmeniz gerekir aksi halde sıkıntılı süreçler yaşarsınız. Burun estetik fiyatları, ortalama 5 bin ile 7 bin arasında değişir. Dediğimiz gibi, bu konu da net bir rakam verememe sebebi, yaptırmak istediğiniz işlem ve doktorunuzun yapabilecekleri konusunda hasta doktor ilişkisi kurulmalı ve buna bağlı hareket edilerek, fiyatlandırma yapılmalıdır. Operasyon sonrası, öncesi kadar önemlidir. İyileşme süreci ve oturma süreci kısa gibi görünse de uzun süreler korunma gerektirir. İkinci bir operasyon da bazı durumlarda gerektiğini de söylemekte fayda var. Tüm bunları iyice araştırıp, doktorunuza güvenmeniz gerekmektedir.

Parası fazlaysa iyi bir operasyon geçireceğiniz anlamına gelmez.  Pahlı olan her zaman iyi değildir. Referanslar bu konuda önemli gibi görünse de herkesin yüz tipi farklı olduğu için, size özel bir müdahale gerektirir. Yani doktorunuz ile kendiniz karar verip öyle bir uygulama yapılacaktır.