0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiğinin Sonuçları Oldukça İyidir.

Burun Estetiğinin Sonuçları Oldukça İyidir.

 

Etrafınıza baktığınız da bazı yüzler ve burunlar daha çok hoşunuza gider. Bunun nedeni bazı kişilerin burun yapılarının oldukça doğru ve güzel olmasıdır. Bazı kişilerin doğuştan ya da sonradan dış etkenlerden kaynaklanan burun yapısında sorunları olabilir. Beğendiğiniz burun yapısına sahip olmak sizinde hakkınızdır. Bunun çaresi elbette ki vardır. Burun estetiği ameliyatları bu konuda istediğinizi sizlere sağlamak için doktorlar tarafından yapılmaktadır. Burun estetiği sonrasında istediğiniz görünümde ve yapıda bir buruna sahip olmak sizi de daha iyi hissettirecektir. Estetik sorunlar çoğu zaman insan psikolojinde yer edinebilir. Kendinize olan öz güveninizi kaybedebilirsiniz. Ama estetik ameliyat sonrası kendinize olan güveniniz artacağı gibi toplum önünde olmaktan da mutluluk duyacaksınız.

Burun estetiği ameliyatı genel anestezi ile yapıldığı için hastane ortamında yapılmalıdır. Ameliyat sonrası hastanın fazla ağrı şikayeti olmaz. Kendini iyi hissetmesi durumunda o gün içinde taburcu edilir. Burun ve gözaltında morluk ve şişlik ilk günler geçtikten sonra biraz daha artabilir. Ama kısa süre sonra bu sorunlar kalmayacaktır. Burun estetiği ameliyatı çok acil bir sorun olmadığı sürece 18 yaşını dolduranlarda yapılması uygundur. Aksi bir durum söz konusu olması durumunda doktor ile konuşularak karar verilmelidir. Kanamasız bir ameliyat tekniğidir. Ameliyat sonrasında dışarıdan belli olacak bir yara izi kalmaz. Böylece daha doğal bir görünüm elde edilir. İlk günler hafif pembemsi renkte bir kanama olması olağan bir durumdur. Korkulmasına gerek yoktur.

Burun estetiği fiyatları oldukça fazla gelebilir. Sigorta tarafından karşılanmayan kişiye özel bir ameliyat olduğu için fiyatlar biraz bütçe zorlayıcı olabilmektedir. Ama rahatsızlık veren bir durumdan kurtulmak için verilen paranın bir önemi olmamalıdır. Sonucunda memnun kalacağınız bir ameliyat için gereken miktar fazlaca sorun edilmemektedir.