0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun estetiğinde dikkat edilmesi gerekenler?

Burun estetiğinde dikkat edilmesi gerekenler?

Bu durumda kişinin daha hoş ve güzel görünen bir burna sahip olması için uzman bir doktor gözetiminde burun estetiği ameliyatı yaptırması kurtulması için yeterlidir. Burun estetiği ameliyatı yaptıracak kişilerin doktor seçimi yaparken daha önce yaptıkları ameliyatlardaki başarılarına bakması gerekir. Ameliyat öncesinde doktordan yeterli bilgi alınması gerekir. Ameliyat sonrasında hastanın burun yapısı ne kadar doğal görünürse ameliyat o kadar başarısı sayılır.

Burun estetiği ameliyatı hastane koşullarında ve uzman doktorlar tarafından yapılmalıdır. Ameliyat esnasında gelen anestezi kullanılmaktadır. Ameliyat süresi 1-2 saat arasında değişiklik gösterebilmektedir. Ameliyat sonrasında hastanın göz kapaklarında morluk ve şişlikler oluşabilir. Bir süre sonra bu şişlikler ve morluklar düzelecektir. Hastanın ameliyat sonrasında ağrı hissetmemesi için ağrı kesici kullanılır. Burun estetiği fiyatları hastane, doktor, kullanılacak malzemeler ve ameliyat şekline bağlı olarak değişebilmektedir. Bu durumda ameliyat öncesinde doktordan bilgi alınması faydalı olacaktır. Doktor seçiminde doğru karar vermek için doktorlar hakkında araştırma yapılmalıdır. Bu konuda daha önce yapılmış başarılı ameliyatlarda adı geçen doktorlar tercih edilmelidir. Estetik amacı dışında da burun estetiği ameliyatı yapılmaktadır. Sağlık açısından rahatsızlık veren nefes sorunlarında ve burun içinde kemik büyümesi gibi durumlarda uygulanabilir.

Burun estetiği estetik amaçla yapıldığı ve kişisel tercih sonucunda uygulandığı için devlet tarafından burun estetiği fiyatları 2014 yılında da karşılanmamaktadır. Bu nedenle ameliyat masraflarının tamamı hasta tarafından ödenmek zorundadır. Burun estetiği ile burun daraltması, genişletmesi, uzatılması, kısaltılması, kaldırılması, indirilmesi gibi birçok işlem yapılabilmektedir. Sorununuz ne olduğunu doğru anlatmanız sonuç açısından önemlidir.