0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği ve Burun Estetiği Fiyatları

Burun Estetiği ve Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği ameliyatı, deneyimli estetik plastik cerrahları tarafından yapılmaktadır. Burnun kemiklerinin düzeltilmesi, burnun ucunun şekil bozukluğunun giderilmesi, burunda kemer varsa düzeltilmesi, burunun yüzün açısına göre düzeltilmesi gibi amaçlar için yapılabilmektedir.

Estetik cerrahımızla burnunuzun neresine ait şikâyetinizin olduğunu, nefes almada ne gibi şikâyetlerinizin olduğunu görüşmelisiniz. Cerrahımız bu konuşmalar neticesinde size gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Burun estetiği ameliyatı sonrasında, gözlerinizin etrafında şişlik ve morluklar oluşması normal bir durumdur. En fazla on gün içerisinde şişlik ve morluklar tamamen geçecek, her geçen gün burnunuz daha güzel görüneceği için moralinizde hızla düzelecektir.  Ancak iyileşmenin yavaş ilerleyen bir süreç olduğunu unutmamalıyız.  Hasta bir iki gün içerisinde kendini iyi hissederek ayaklanacaktır, fakat burnunu darbelere ve basınca karşı, sekiz haftaya kadar mutlaka korumalıdır. Eğer doktorunuzun dediklerini uyarılarını dinlerseniz, burnunuzda hızla iyileşme olduğunu göreceksiniz. Doktorunuzun size önerdiği aralıklarla ağrı kesici kullanabilir ağrılarınızı hafifletebilirsiniz. Böylece kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz. Burnunuz tamamen iyileşince istediğiniz sonuca da ulaşınca yeni güzel görünümünüz sizin kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Türkiye’de burun estetiği ameliyatları son yıllarda oldukça atmış durumdadır. Burun Estetiği İstanbul’da, kaliteli hizmet ve makul fiyatlarla burun estetiği yaptırabilirsiniz.

Burun estetiği fiyatları için, estetik cerrahımızı arayacak onlarla görüşme sırasında rahatlıkla öğrenmeniz mümkündür. Estetik cerrahımız tüm ameliyat planlamasını kişiye özel olarak yapacak ona göre makul bir fiyat verecektir. Estetik cerrahi her hastaya aynı ameliyatı uygulamamaktadır. Hastanın durumuna göre ameliyat tekniği değişkendir. Bu da fiyatı etkileyen etkendir.

Net fiyat alabilmek için, Burun Estetiği İstanbul’a gidip cerrahımıza muayene olmalısınız yada internet vasıtası ile resminizi yollayarak istediğinizi cerrahımıza yazarak yada cerrahımızı telefon ile arayarak net fiyat alabilmeniz mümkündür. Burun ameliyatları eğer estetik bir müdahale gerektirmediği takdirde SGK taraşından karşılanmaktadır. Burun kemiği ameliyatlarında ise, sigortalının poliçesine göre karşılanır yada karşılanmaz.