0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Uygulaması Ve Sonuçları

Burun Estetiği Uygulaması Ve Sonuçları

Burnunuz konusunda estetik kaygılarınız varsa, rinoplasti yani burun estetiği ameliyatlarından siz de yararlanabilirsiniz. Fiziksel burun bozuklukları ve nefes alma sorunlarının yanında, estetik kaygılar nedeniyle de burun yapısının değiştirilmesi elbette mümkündür. Ameliyat öncesinde estetik cerrah özel bir bilgisayar programı üzerinden burnunuzun ameliyat sonrasında muhtemel şeklini size gösterecektir. Bu sayede, boş hayallere kapılmanız veya hayal kırıklığına uğramanız söz konusu olmayacaktır. Kesinlikle elinizde beğendiğiniz bir ünlünün fotoğrafı ile estetik cerrahların kapısını çalmamalısınız. Unutmamak gerekir ki her yüzün simetrisi ve oranı farklıdır. Siz cerrahınızın da yardımıyla yüzünüze en uygun burna sahip olacaksınız.

Burun estetiği ameliyatlarında hastanın burnunun durumuna göre, küçültme, büyütme, törpüleme, burun ucunun veya burun sırtının değiştirilmesi gibi cerrahi işlemler yapılabilir. Burun deliklerinin daraltılması veya genişletilmesi gibi işlemler de duruma göre yapılabilir. Burun ile üst dudak arasında asimetrik bir mesafe varsa bu durumun değiştirilmesi de söz konusu olabilir. Burun sırtındaki kemiklerin düzeltilmesi de yaygın bir uygulamadır. Amaç, cerrahi operasyon sonucunda yüze en uygun burun şeklinin hastaya kazandırılmasıdır. Bunun yanında, elbette burnun işlevlerinin de sağlıklı şekilde devam etmesi gerekmektedir. Nefes alma ve koku alma işlevlerinin de aksamaması gerekir.

Görüşmeye giderken size destek olması ve fikir vermesi açısından güvendiğiniz bir yakınızla birlikte gidebilirsiniz. Cerraha merak ettiğiniz tüm soruları sormaktan çekinmeyin. Size her konuda yardımcı olacaktır. Ameliyat yaklaşık olarak iki saat sürmektedir. Bir gece hastaneden konaklamanız gerekebilir. Genel anestezi ile yapılan bir ameliyattır. Ameliyat sonrasında tampon uygulaması yapılacaktır. Birkaç gün kalan tamponlar hekim tarafından açılacaktır. Silikon tamponlar kullanıldığından hastalar artık çok rahat etmektedir. Burun estetiği fiyatları günümüzde son derece uygun rakamlarda seyretmektedir.