0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Sonrası Doğal Görünüm

Burun Estetiği Sonrası Doğal Görünüm

Burun estetiği ameliyatı çok zor kararları içinde barındıran bir ameliyattır. Çünkü yüzün en önemli organı sayılan burun yüz görüntümüzü tamamen etkilemektedir. Tam anlamıyla yüzün odak noktası halindeki burun üzerinde gerçekleşen tüm işlemler düşündüğümüzden daha fazla dikkat çekebilmektedir. Bu yüzden olumlu ya da olumsuz tüm yönlerde burun üzerinde gerçekleşen işlemler için hassas olmak ve iyi düşünmek gerekmektedir. Özellikle burun estetiği ameliyatı sonrasındaki görünüm tüm hastalar tarafından merak konusudur. Bu görünümün yüz üzerinde eğreti durması ise estetik olan kişiler için büyük bir yıkım olmaktadır.

Kötü örnekleri etrafında bulunan kişiler burun estetiğine daha mesafeli yaklaşmaktadırlar. Fakat yıllar boyunca değişen burun modellerine rağmen insanlar arasında burun estetiği her zaman kabul görmektedir. Örneği; 1980 yıllarında buruna verilen kaydırak gibi bir model herkes tarafından beğenilirken 1990 yıllarında bu hastaların burunları düzeltilmekle geçmiştir. Günümüzde ise insanlar burun estetiği ameliyatı sonrasında son derece doğal görünümü önemsemektedirler. Artık bu ameliyatların amacı yapıldığı anlaşılmayan, doğal görünümlü ve fonksiyonlarını aynen koruyan bir burun elde etmektir. Muhtemelen çevremizde yapay olduğu çok belli olan burunlar teknik hatalar ya da doktorlar ile oluşan iletişimsizlikten kaynaklanabilmektedir. Burada burun estetiği fiyatları konusunda hassasiyet gösterilmeden hareket edilmesi de bu görüntüye sebep olabilmektedir.

Burun ameliyatınızı gerçekleştiren kişinin bir robot olmadığını herkes bilmektedir. Bu ameliyat için yapılan çalışmalar ister kağıt üzerinde olsun ister yüzünüzün maskesi alınarak yapılsın ister üç boyutlu görüntüleme ile yapılsın  sizin yüzünüzde göreceğiniz burun cerrahınızın kafasında beliren güzel kavramıdır. Siz aynadaki görüntünüzü beğendiğiniz takdirde cerrahınızın estetik algısını beğenebilmektesiniz. Diğer türlü aynadaki görüntünüzü beğenmemeniz sizi ve cerrahınızı estetik olarak  elbette mutsuz edecektir.