0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Sonrası

Burun Estetiği Sonrası

Bir insanın en dikkat çekici uzuvlarından olan burun, pek çok insan için rahatsızlık verecek şekilde bulunmaktadır. Gelişen medikal imkanlar ile artık insanlar rahatsız oldukları bu görüntüleri rahatlıkla ortadan kaldırabilmektedir. Birkaç küçük operasyon ile ameliyat ile ya da son zamanlarda ameliyatsız bu görüntüden kurtulan insanlar kendileri ile barışarak mutluluklarını arttırmaktadırlar. İnsanın ruh dünyasını etkileyen burun estetiği sonrasında yaşanacak olanlar ise pek çok kişiyi korkutmaktadır. Görüntüdeki değişiklik ya da ameliyat sonrası ağrı ve sızı gibi durumlar insanların burun estetiğine mesafeli durmasına sebep olmaktadır.

Burun estetiği olan insanlar ruhsal anlamda kendilerini sonuca ameliyat olmadan hazırlamalıdır. Çünkü ameliyat ve sonrası insan ruhsal olarak daha kırılgan bir yapıda olabilir. Bu yüzden ameliyata karar vermeden önce görünüşünü ciddi anlamda gözden geçirmeli ve kararlı şekilde hareket etmelidir. Fiziki olarak pek ağrı ya da sızı çekmeyen kişiler ameliyattan birkaç gün sonra toparlanmaktadır. Yüzde oluşan biraz şişkinlik haricinde pek iz bırakmayan bu ameliyat, şişkinlik için de yapılacak masaj ile bu sorunu ortadan kaldırmasıyla sağlıklı şekilde son bulmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de burun estetiği fiyatları ucuz diye sıradan bir ameliyat gerçekleştirmeyen işinin uzmanı olan yerleri tercih etmektir. Kaliteli bir yerde yapılan ameliyat en kısa zaman dilimi içinde ve en sorunsuz şekilde atlatılmaktadır.

Burun estetiği sonrasında buruna kalıcı şeklini verirken yapılacak olan masaj çok önemlidir. Bu masajı kişi kendisine uygulayabilmektedir. Doktorunun direktifleri ile hareket eden kişi masaj için özel losyonlar da kullanabilmektedir. Bu masajı öneren doktorlar uzun süre aynı şekilde duran kasların burun estetiği ameliyatı ile farklılık gösterdiğinden yapılacak masajın bu kaslara iyi geleceğini düşünmektedirler.