0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Operasyonu Basit Ve İyi Sonuçlar Veren Bir Operasyondur

Burun Estetiği Operasyonu Basit Ve İyi Sonuçlar Veren Bir Operasyondur

Günümüzde bayanların sıklıkla tercih ettiği estetik operasyonlar arasında burun estetiği de bulunmaktadır. Burun estetiği burun yapısından memnun olmayanların tercih ettiği bir operasyon olmasının yanında nefes darlığı gibi rahatsızlıklar nedeni ile de tercih edilen bir operasyondur. Burun estetiği operasyonu yapılmadan önce operasyon hakkında detaylı bilgi alınması gerekir. Kanamasız bir operasyon türüdür. Genel anestezi ile yapılmaktadır. Yaklaşık olarak 1-2 saat arasında sürmektedir. Ameliyat öncesinde estetik uzmanı tarafından ameliyat ile ilgili görüşme yapılması gerekir. Ne istediğinizi iyi bir şekilde aktarmanız ameliyat sonrasında beklentilerinizin yüksek olmaması açısından önemlidir.

Burun estetiği operasyonlarında hasta hiçbir şey hissetmez. Operasyon sonrasında herhangi bir riskli durum oluşmadığı sürece hasta aynı gün taburcu edilir. Ameliyat sonrasında da ağrılarının azalması için güçlü ağrı kesiciler verileceğinden hafif ağrılar hissedecektir. Ameliyat sonrasında hasta aynı gün taburcu edilir. İstirahat dönemini evinde geçirir. 2 gün sonra rahatlıkla her şeyini yapıp dışarı çıkabilecek hale gelir. Ameliyat sonrasında kontrollere mutlaka gidilmelidir. Burun estetiğinde iki yöntem uygulanabilir. Açık ya da kapalı yöntemlerden hangisini isterseniz onu uygulatabilirsiniz. Açık ve kapalı yöntemlerin uygulaması farklıdır. Bu nedenle doktorumuzdan bu ameliyat şekilleri hakkında detaylı bilgi almanızda fayda vardır. Ameliyat sonrasında ilk iki gün atlatıldıktan sonra hasta normal yaşantısına geri dönebilir.

Burun estetiği fiyatları her hastane ve doktora göre değişebilir. Ayrıca kişiye özel bir ameliyat olduğundan dolayı SSK tarafından ödeme yapılmayan bir operasyondur. Operasyon öncesinde fiyatlar hakkında doktor ile görüşülmesi gerekir. Uygulanacak olan tekniğe göre fiyatlar farklılık gösterecektir. Bunun için yapılacak olan teknik hakkında daha detaylı olarak doktor ile görüşülmesi ve ona göre karar verilmesi gerekir.