0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Öncesi Görüntü Oluşturma

Burun Estetiği Öncesi Görüntü Oluşturma

Burun estetiği olmak isteyenlerin kafasında birçok problem yer almaktadır.  Bu problemlerin başında ise ameliyat sonrası görüntünün nasıl olacağıdır.  Çünkü burun estetiği için ameliyat olan kişi vücudunun en dikkat çekici bölümünde yani yüzünde oldukça ciddi değişim yapmaktadır. Böyle bir durumda kim olsa yüzünde oluşacak değişikliği merak eder. Burun ameliyatı öncesinde gerçekleşecek değişimi doktorunuzla beraber görmenin yanında tek başınızı da inceleme imkanınız bulunmaktadır. Belirli uygulamalar aracılığı ile tek başınıza dahi burun estetiği sonrasında burnunuzun alacağı şekli görebilmektesiniz.

Plastic Surgary Simulator adlı uygulama ya da program sayesinde burnunuzun estetik ameliyat sonrasında alacağı hali daha ameliyata girmeden girme imkanına sahip olmaktasınız.  Ameliyat öncesi görünüm için pek çok uygulama mevcut, fakat bu uygulama diğerleri arasından en beğenileni ve doğru görünüme en yakın sonuç vereni. Dünya genelinde programın 5 milyon kişi tarafından indirilmiş olması da uygulamanın ne kadar isabetli bir sonuç sunduğunu göstermek açısından önemli.  Akıllı telefonunuz ile uygulamayı kullanabilmenin yanında bilgisayarınız ile de kullanabilmektesiniz.  Ameliyat öncesi yüklediğiniz fotoğraflarınız sayesinde size ameliyat sonrası görüntünüzü veren program sayesinde burun estetiği fiyatları için vereceğiniz paraya değer bir görüntü oluşup oluşmadığını kontrol etme imkanınız bulunmaktadır.

Burun estetiği ameliyatı bazı insanların hayatında dönüm noktası olmaktadır.  Bu yüzden kişinin ameliyat olmaya karar verme aşamasının sağlıklı şekilde ilerlemesi oldukça önemlidir.  Geri dönüşü zor olan bir yola gireceğiniz farkında olan kişiler eski görüntüsünden ne kadar şikayetçi olurlarsa olsunlar yeni görüntülerine alışmaları elbette zaman alacaktır. Bunun için kişinin ameliyat öncesinde kendinden emin, sağlıklı ve sağlam bir psikoloji ile hareket etmesi ameliyat sonrası görüntüsüne alışmasına bir o kadar yardımcı olmaktadır.