0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Olmak İstiyorum

Burun Estetiği Olmak İstiyorum

Yüzleri ile uyumlu ve kişilerin istekleri doğrultusunda yapılan burun estetiği kişiye özel yapılmaktadır. Bazı hastalar  burun sırtındaki kavisin biraz daha belirgin olması isterken, kimi hasta hiç kavis olmamasını da isteyebiliyor, ya da kimi hasta burun ucunun biraz kalkık ve havalı olmasını isterken kimisi çok az kalkık ya da hiç kalkık olmasın diyebiliyor. Kişinin isteklerini de göz önüne alarak yüzlerine en yakışan burnu tasarlayarak ameliyat gerçekleştirilmektedir.

Burun estetiği ameliyatı sonrasında, çok açık şekilde ameliyat olduğu belli olan burunlar hem doğal gözükmez, hem de güzel değildirler. Bu şekilde yapılan burunlar istenmeyen burunlardır. Bu görünümün en sık nedenleri burun sırtının çok oyulması ve burun ucunun, delikler karşıdan gözükecek şekilde çok fazla kaldırılmasıdır. Burun estetiği ameliyatı esnasında burnun şekli düzeltilirken, ortasındaki kemik ve kıkırdakta bulunan eğriliklerde varsa düzeltilmelidir. Böylelikle kişiler burun estetiği ameliyatı olur iken, sonrasında daha rahat nefes alabilmektedir. Burun estetiği ameliyatının başarı ile sonuçlanması için gereken en önemli şartı, olmazsa olmazı doğru doktor seçimidir. Çünkü estetik ameliyat standart bir ameliyat değildir. Diğer yapılan ameliyatlarda doktorun çok fazla önemi yoktur her doktor kendi dalında diğer ameliyatları gerçekleştirebilir. Burun estetiği yapan bir doktoru diğerlerinden ayıran yapılan işin sanat olmasıdır, bir el işçiliğidir. Yapılan ameliyatlarda her doktorun elinden çıkan sonuç farklı olur, burun estetiğinin standart bir ameliyat sonucu olmaz. Hastalara önerilerimiz seçeceğiniz doktorun yakın zamanda yaptığı burun estetiği ameliyatlarını görün sonuçlarını beğeniyorsanız yapılan işi doğal buluyorsanız, seçiminizi ondan yana kullanabilirsiniz.

Sonuçlarını görmeden ve araştırmadan burun estetiği olursanız, pişman olma ve eski burnunuzu arama ihtimaliniz daha yüksek olacaktır. Bu araştırmaları yaparken burun estetiği fiyatları konusunda da bilgilenmiş olursunuz.