0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Nedir?

Burun Estetiği Nedir?

Estetik alanında en yaygın uygulamalar arasında burun estetiği gelmektedir. Burun yüzümüzde ilk dikkat çeken uzuvdur. Burnun simetrik olması, yüzde genel anlamda estetik açıdan çekici bir görünüm olmasını sağlamaktadır. Bunun tersine, burun dikkat çekici şekilde büyükse, bu durum olumsuz etki bırakabilir. Öte yandan, burunda birçok nedenle deformasyon da olabilir. Burunda kemik veya kıkırdakların kırılması veya çatlaması belirli deformasyonlara, şekilde bozukluklarına neden olmaktadır. Bazı burun yapıları ise doğuştan deforme gelişmiş olabilir. Burunda et oluşumu, önemli nefes bozukluklarına da neden olabilir. Uyurken nefes alamama önemli bir sorundur. Bu durum uyku apnesine kadar varan sağlık sorunlarına neden olduğundan, kesinlikle burnun düzeltilmesi lazımdır.

Nefes darlığı, kemik bozukluğu veya estetik kaygılar, nedeni ne olursa olsun hem dünya çapında, hem de ülkemizde burun estetiği ameliyatları çok yaygın olarak yapılmaktadır. Ameliyatlar yaklaşık olarak iki saat civarında sürmektedir. Ameliyat için mutlaka işinde uzman ve estetik cerrahi alanında profesyonel olarak çalışan uzman hekimlerden yardım almalısınız. Ameliyat öncesinde bilgisayar üzerinden burnunuz incelenerek olabilecek en muhtemel burun şekilleri size sunulacaktır. Bu şekilde, ameliyat sonrasında hastaların nasıl bir sonuç elde edecekleri de belirlenecektir.

Burun estetiği fiyatları sizi asla zorlamayacak özelliklerdedir. Geçmiş yıllarda estetik ameliyatların son derece yüksek fiyatlarda olduğu bir gerçektir. Artık tıp biliminin gelişmesi estetik ameliyat fiyatlarının da memnun edici ölçüde düşmesini sağlamıştır. Bu nedenle, asla zorlanmadan ameliyatları yaptırabilirsiniz. Hayalinizdeki veya sizi sağlığınıza kavuşturacak burna kavuşmak için hemen uzmanlara danışın. Mükemmel bir görüntü kazanmanızı sağlayacak burna kavuşmak için hemen araştırmaya başlayın. Ülkemizde, bu alanda son derece başarılı ameliyatlar yapılmaktadır. Memnun edici sonuçları alacağınızdan emin olabilirsiniz. Şehrinizdeki uzman hekimleri hemen inceleyin.