0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği İstanbul

Burun Estetiği İstanbul

Burun estetiği ameliyatı ile, hastalar burunlarının görünümünün kendilerinin talepleri doğrultusunda değişikliği işlemini kolaylıkla yaptırabilmektedirler. Şuan Türkiye’de ameliyatların içerisinde en çok istek olan ameliyat burun estetiği ameliyatıdır.

Burun estetiğinde amaç, kişinin burnunun hoşuna gitmediği kısmını düzelttirmesi, estetik bir görünümle kendini çok daha güzel hissetmesidir. Tabii ki bunun şartı, kişinin hayati önemi olan nefes alma fonksiyonu hiçbir şekilde zarar görmemesidir.

Hastalarda doğuştan kaynaklanan ya da darbe sonucu burunlarının yapısında meydana gelmiş olan nefes alma problemleri yaşanması problemleri olmaktadır. Burada devreye başarılı estetik cerrahları girerek, hem ameliyatı planlar, hem de hastanın yapılmasını istediği müdahaleler varsa ameliyat açıklamalarına, bu müdahalelerde ekleyerek bunlarla birlikte başarılı bir şekilde ameliyatı yapabilmektedir.

Burun estetiği İstanbul’da, Hasta ameliyattan önce hastaneye giderek muayene edilmektedir. Muayenede operatör doktorlar tarafından kullanılan özel programda, bilgisayarda hastanın burun anatomisine bakılarak yüz tipine uygun olan burun şekline hasta ile birlikte, ekrandan uygulamalı bakarak birlikte karar verecektir. Genellikle ameliyattan itibaren, hastanın burnunun istenilen şeklini alabilmesi için altı ile dokuz aylık süreyi atlatması gerekmektedir.

Burun estetiği İstanbul’da hastanın yüz şekline en uygun olan burun şekli hastanın, çene, elmacık kemiği, alın oranları hepsinin hesaplanarak bu şekilde hastaya şekil üzerinde çizerek ve bilgisayardan bakılarak anlatılarak yapılır. Bu uygulanan teknik sayesinde hasta ile karar verilen burun ameliyat sonunda uygulamanın aynısı olduğu için hasta sonuçtan çok memnun kalmaktadır. Ameliyattan sonra buruna koruyucular sabitlenerek darbelere karşı burnunuz korunmuş olacaktır. İlk hafta, başınızı yüksek yastığa koymalısınız. Yüzünüze soğuk havlu koyarak kompleks yapmanızı öneriyoruz, çünkü buz koyarsanız hastada sinüziti tetikleyebilirsiniz.

Ameliyattan sonra Burun estetiği İstanbulda’ki doktorlarımız, sizin tedavinize uygun bütün açıklamaları ve ameliyat sonrası yapmanız gerekenler konusunda sizi güzelce bilinçlendireceğinden kolaylıkla sosyal yaşamınıza dönebileceksiniz.

Burun estetiği yaptırabilmeniz için burun estetiği fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen yan tarafta sizlere sunmuş olduğumuz formu doldurunuz…