0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği İle Gelen Güzellik

Burun Estetiği İle Gelen Güzellik

Burun estetiği günümüzde artık çok yaptırılan bir ameliyat oldu. Çevremize baktığımızda insanların bazıları yüzlerindeki burun la çok uyumlu olduklarını görürüz, burunun ucu, kalkık lığı, deliklerin uyumu kaş ve göz yapısıyla orantısı ve yüzün bu buruna uygunluğu önemlidir.

Yukarıda bahsettiğimiz uyum olmadığında bu durumu düzeltmek için, burun estetiği ameliyatına başvururuz. Bu ameliyat için plastik cerrahlar uygundur. Olmak istediğiniz ameliyatın detaylarını size doktorunuz açıklayacaktır. Günümüzde açık ve kapalı olmak üzeri iki çeşit ameliyat vardır, size uygun olanı karar verilmesi durumunda doktorunuz sizi yönlendirir. Genellikle kapalı ameliyat önerilir, çünkü kapalı ameliyatın iyileşme sonuçları ve estetik görünüm açısından ortaya çıkan sonuç çok daha iyidir. Ameliyat olan hastaların en büyük kaygısı sonrasında burnum nasıl görünecek? İstediğim gibi olacak mı? Doğal bir görünümü olacak mı? Gibi sorular takılır, bu durumu doktorlarımız size ameliyat öncesinde bilgisayarda modelleme yaparak gösterir ve öncesinde nasıl bir görünüm kazanacağınızı size gösterir. Sonucu beraber ameliyat öncesinde görebilirsiniz. Ameliyat sonrasında doktorunuzun tavsiyelerine ve uymanız gereken kuralları yerine getirdiğiniz de sonuç sizin istediğiniz gibi olacaktır. Burun estetiği ameliyatı sonrasında güneşe çıkmamak, yüzünüze ve burnunuza darbe almamak, güneş kremleri kullanmak gibi basit kurallar sizleri çok güzel bir görünüme kavuşmanızdaki sürekliği sağlayacaktır. Burun estetiği fiyatları her hastane ve doktora göre değiştiği gibi yapılacak ameliyatın ve kullanılacak malzemelerin kalitesi ne göre de değişmektedir. Ameliyat öncesi doktorunuz size ortalama bir rakam verecektir.

Burun estetiği ameliyatı olmadan önce iyi bir araştırma yapmanızı öneririz, tabi estetik kaygısı yanında burnunuzla ilgili sağlık sorunlarınız da varsa onlarında bu ameliyatla giderilmesi mümkün olmaktadır. Seçtiğiniz doktor ve hastanenin özellikleri burun estetiği fiyatlarını etkilediğini aklınızdan çıkartmayın. Sağlık her şeyden çok daha önemlidir.