0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Burun Estetiği Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Burun estetiği yapan doktorlarımız yaptıkları işi aslında bir sanat olarak görüyorlar. Birçok doktor bu işi gerçekten sanat olarak yapıyor. Tıpkı bir heykeltıraşın eserini yarattığı gibi yeni burunlar yaratıyorlar.

Doğal burun görüntüsünü yakalamak sanıldığından daha kolay kişi hangi tip burun ile doğmuş olursa olsun sonradan yüzüne uygun bir çözümlemeyle burun estetiği operasyonu ile yeniden oluşturulabilir. Operasyonlarda başarı oranı ve hasta memnuniyeti, yapılan her operasyonda kullanılan teknik donanım ve tabii doktorunuzun burun estetiğindeki tecrübesi ile ortaya çıkar. Burun estetiği ile burnunuzu küçültebilir, büyütebilir, burun kökü ile alın arasındaki veya burun ucu ile dudak arasındaki açıyı değiştirebiliriz. Burun kemerinin veya burun ucunun şeklini değiştirebilir veya burun delikleriniz küçültülebilirsiniz. Ayrıca nefes almamızda sorun oluşturan burun etleri kemik ve kıkırdak gibi problemler çözülebilir. Kemik gelişmesine bağlı 18 yaşından itibaren yapılabilecek olan burun estetiği erken yaşlarda tedavi amaçlı da yapılmaktadır. Sekiz farklı açıdan çekilen fotoğraflarınızla operasyon sonucu olası burnunuz size gösterilir ve karar verilir. Yapılan burun estetiği operasyonları sadece ilk defa değil daha önceden yapılanlarında düzeltmek amacıyla tekrardan yapılabilmektedir. Ortalama iyileşme süresi bir hafta veya on gün arasındadır. Birçok hasta işe veya okula bir hafta gibi kısa bir sürede dönebilir. Yüzde ve gözde morluklar, şişlikler oluşması doğaldır. Burun estetiği sonrası yaklaşık ilk 3 günün sonunda önemli ölçüde iyileşme sağlanır. Rahatsız edici olarak genelde baş ağrısı, basınç veya tıkanıklık hissidir. Ağrı kesici kullanarak veya buz koyarak sorun çözülebiliyor.

Burun estetiği zorluğu, yani ameliyat sırasında işlem yapılacak bölgeler ve bölgelerin sayısı yapılan bölge sayısı arttıkça Burun estetiği fiyatı da yükselecektir. Doktorunuz size bu konuda gerekli her türlü bilgiyi verecektir .