0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Burun Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yeni bir buruna sahip olmak isteyen herkes burun estetiği sayesinde dilediğiniz doğal şekle kavuşacaksınız. Yüzünüze göre oldukça güzel bir burun çok kısa zamanda küçük bir operasyon ile mümkün hale gelmektedir. Bu yüzden tek yapmanız gereken gerekli yerler ile irtibata geçmektir. İnsan vücudunda anında dikkat çeken yer hiç şüphesiz yüzdür. Bundan dolayı yüz kısımda da ilk fark edilen yer burundur. Kimi zaman kişinin yüzüne çok büyük olması, kimi zaman şeklinin eğriliğinden dolayı insanları rahatsız eder. Bundan dolayı küçük bir operasyon sayesinde dilediğiniz şekle hemen kavuşabilirsiniz.

Üstelik burun estetiği fiyatları oldukça uygun bir şekilde herkesin bütçesine göredir. Burun estetik için hangi durumdan dolayı yaptıracak olursanız olun muhakkak bunu uzman kişilere danışmalısınız. Eğer uzman kişi ile görüşmezseniz çok ciddi sıkıntılı durum yaşayabilirsiniz. Çünkü yüz bölgesinde en zor ameliyat yerlerindendir. Uzman kişilere yaptırırsanız hem istediğiniz şekle, hem de fazla acı çekmeden kısa sürede harika bir buruna sahip olabilirsiniz. Yüzünüzde doğal bir burun olması için yersiz endişeleri bir kenara bırakmanız gerekiyor.

Burun ameliyatı yapılacakken uzman kişiler olsa da şekline göre değişmektedir. Bazen kırık kemiği tekrar eski haline getirmek ya da harika bir şekil vermek için zaman gerekebilir. Ancak bunlar sizi kesinlikle yersiz endişeler girdirmemelidir. Çünkü sonunda yüzünüze göre doğal bir görünüm ve harika bir ifade sağlayacaktır. Bundan dolayı sizde daha fazla beklemeden bir uzman kişi ile görüşmeniz sonucunda güzel bir buruna sahip olmanızı sağlayacaktır. Yüzünüzün doğal ve harika bir görünüm kazanması elbette iyi hissettirecektir. Burun küçüklüğü kişinin kendi yüz şekline göre ayarlanmalıdır. Her burun her yüze gitmeyeceği için bu operasyon kesinlikle bir estetik uzmanına götürülmesi gerekiyor.