0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Gereklimi?

Burun Estetiği Gereklimi?

Burun estetiği gerekli sorusuna herkesin yanıtı farklı olacaktır, ama bazen gerçekten gereklidir. Estetik kaygı dışında mecburiyetler burun estetiğini mecbur kılar.

Sağlık açısından yaşadığımız bir sorun varsa onu da göz önünde bulundurmalıyız. Şikâyetleri belirleyip, sonrasında bu şikâyetler doğrultusunda bir doktor görüşmesi yapılması gerekir. Burun akıntısı, geniz akıntısı, baş ağrısı ile ilgili sorun yaşıyorsanız, herhangi bir kaza sonrası burun kemiğinizde kırık veya şekil bozukluğu yaşıyorsanız.  Burun da çöküklük veya kambur bir görüntü varsa. Burun delikleri büyük ve ya küçük ise, bunların dışında sağlık açısından zor nefes alma, kemiklerin kırılması ve düzeltilmesi konusunda da burun estetiği ameliyatı gerekmektedir. Bu durumlarda mecburen burun estetiği ameliyatı olmanız gerekir. Doktorunuzla yapacağınız görüşmenizde bu konu ile ilgili tüm detayları görüşmekten çekinmeyiniz. Yaşadığınız sıkıntıları detaylı bir şekilde anlatmanız sizin başarılı bir burun estetiği ameliyatı geçirmenizi sağlar. Yapılacak bu ameliyat uygun kemik, kıkırdak ve fazlalıklar alınıp, dolgu olması gereken yerlere dolgu yapılması bu kıkırdak ve kemiklerin kırılmadan, düzeltilmesi Gelişen teknikler le artık sağlanmaktadır. Yapılacak ameliyatın detayları doktorunuzun size bu ameliyat için gerekli ortalama vereceği burun estetiği fiyatı belirlemekte önemlidir. Burun estetiği ameliyatında fiyat konusunu ilk sıraya yerleştirmek yanlıştır, öncelik başarılı bir ameliyat ve istenen sonuca ulaşabilmek önemlidir. Çok uygun fiyatlara yaptırdığınız bir burun estetiği ameliyatının sonrasında istenen başarı sağlanamadığında arkasından yapılacak düzeltme ameliyatlarının da sizlere çok daha pahalıya geleceğini bilmenizi isterim.

Sağlık sorunları nedeniyle yapılması gerekli olan burun estetiği kesinlikle ihmal edilmemesi gerekir. Her doktor ve hastanenin farklı uygulamaları olduğu için araştırmanız gerektiğini unutmayın. Burun estetiği ameliyatı sonrasında çok daha güzel ve konforlu bir yaşam sürebilirsiniz.