0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Fiyatları ve İrca Edecek Doktorun Önemi

Burun Estetiği Fiyatları ve İrca Edecek Doktorun Önemi

Hepimiz biliyoruz ki burun estetiği gibi doktorun ciddi bir önem teşkil etmekte olduğu estetik ameliyatları son derece şahsi bir ameliyattır. Çünkü herkes aynı kalemi kullanabilir, aynı kağıdıda kullanabilir, fakat imzaları farklı olacaktır. Bu işi irca etmekte olan pek çok doktor bulunmaktadır ve sizler kesinlikle burun estetiği fiyatlarının ucuz ya da pahalı olmasına aldırış etmeksizin doktorunuzun hastaları ile görüşmeli ve memnuniyet noktasındaki fikirleri sormalısınız.

Verdiğimiz basit örnekte ki gibi; burun estetiği ameliyatı yaptırmaya gönüllü bir bireyseniz her doktorun farklı birer birey olduğu ve yapacakları ameliyatların birbirinden farklı olacağını, sizlere sunabilecekleri hizmet ve kaliteninde bu oranda değişmesi muhtemeldir. Bir doktorun ne kadar iyi ameliyat yapacağı tamamen girdiği ameliyat sayısı ya da diğer bir deyişle tecrübesi ile doğru orantılıdır. Bir teknik üzerinde ne kadar çok deneme yapılırsa o teknik o oranda daha iyi idrak edileceği gibi, deneme sayısının çok uçuk rakamlara sahip olmasıda o tekniğin o doktora ait olması anlamına gelir. Ortalama bir cerrahın estetik bir cerrahi alan olan burun estetiğini öğrenmesi en az 12 yıl tıp eğimiti ve bir o kadar sürecek olan kas kontrol uyumunu kurmasına bağlıdır. Yalnızca paranızı almak isteyecek ve adeta sıradan bir ürün alır gibi burnunuz hakkındaki istek ve taleplerini göz ardı edecek ve o cerrahın bıçağının altına yatacak olursanız da; bu ameliyatlardan memnun kalmamanız kuvvetle muhtemeldir. Yine aynı cerrahlar sizleri dünyanın en teknik ameliyatlarından biri olan genel anestezi ile rahatlatmak ve bunun hiçbir riski olmadığı konusunda sizleri ikna etmeyede çalışacaktır. Unutmayın seçeceğiniz kalitesiz bir cerrah, kalitesiz bir buruna sahip olmanız anlamına gelmektedir. Günümüzde bu işi yapan pek çok cerrah bulunmaktadır. Burun estetiği fiyatları ise genellikle 2 bin ila 4 bin Türk Lirası arası değişim göstermektedir.

Baştada belirttiğimiz gibi burun estetiği fiyatları doktordan doktora, verdikleri hizmet doğrultusunda değişebilmektedir. Bu demek değildir ki; biraz daha ucuz hizmet verip kaliteli doktorlar ya da çok pahalıya beş para etmez bir hizmet sunan doktorlarda bulunabilmektedir. Doktorunuzu her anlamda iyi araştırmalısınız. Hayati organlarınızdan biri olan burnunuzu yanlış ellere teslim etmenizi istemeyiz.