0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Burun Estetiği Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Güzel bir görünüme sahip olmak isteyenlerin en çok başvurduğu şey şüphesiz burun estetiği ameliyatı olmaktadır. Estetik yalnızca fizyolojik bir süreç değildir; aynı zamanda insanların kendilerine olan özgüvenini de büyük oranda sağlayan bir araçtır. Burun estetiği fiyatları ise kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

Burun estetiği insanların hayatlarını büyük oranda değiştirmektedir. Bu işlemin maliyeti ise sabit olmamakla birlikte belirli standartlar doğrultusunda belirlenmektedir. Burun estetiği fiyatları ise buna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle uygulanacak olan lokal anestezi türü fiyatı belirleyen ilk kriterdir. Eğer büyük bir kentte ameliyat oluyorsanız maliyetin küçük şehirlere göre daha fazla olması beklenir. Ameliyatlar daha çok özel hastanelerde gerçekleşir ve hastaneler bunun için de ayrıca ücret talep eder. Ameliyattan sonra hastanede kalacağınız süre fiyatı büyük oranda değiştirir. İşlem sırasında kullanılan malzemeler ne kadar kaliteli olursa bu sağlığınız için o kadar iyidir; ancak estetik için bu malzemeler oldukça pahalıdır. Ayrıca doktor kendisi için bir ücret belirler ve bu doktordan doktora farklılık gösterir. İyi ve tanınmış bir doktor hiç şüphesiz maliyeti arttırır. Bütün bunların dışında asıl önemli olan işlemin yapılacağı kişinin burnuna yapılacak işlemdir. Her hasta için farklı bir işlem uygulanır ve burna uygulanacak operasyonun büyüklüğü fiyatı değiştirir. İyi bir hastanede iyi bir doktorla yapılan ve kaliteli malzemelerin kullanıldığı bir burun estetiği ameliyatı orta sınıf bir aile için oldukça maliyetli olabilir. Yine de burun estetiği fiyatları yaklaşık olarak 2500 ile 10000 arasında değişmektedir. Yukarıda saydığımız kriterler doğrultusunda da fiyatlar bu aralıkta değişmektedir.

Burun estetiği ameliyatını araştırdınız ve bu işlemi yaptırmaya karar verdiniz. Bunun için piyasa araştırması yapıp burun estetiği fiyatlarını iyi öğrenmeniz gerekmektedir. Hem iyi hem de uygun bir fiyata bu işlemi yaptırabilirsiniz. Yeter ki iyi bir araştırma yapın.