0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Fiyatları

Burun Estetiği Fiyatları

Bayanlar ve erkekler açısından burun estetiği yaptırmak bir gereksinim halini almaktadır. Hastalığa sebebiyetten veya estetik kaygılardan ötürü, kadınlar ve erkekler açısından dış görünüş açısından burunları için bıçak altına yatmayı her şekilde kabul etme durumuna gelmektedir. Kısaca burun, yüz güzelliğinin gerekli bir öğesi olmasına rağmen aynı anda insan sağlığı açısından oldukça önemli bir görev üstlenmektedir. Bu tür ameliyatlar, uygulama evresi zor olmayan ama sonuçlarına bakıldığı zaman görme yönünden insanın ilk gördüğünde içinin bir tuhaf olduğu bir durum olmaktadır.

On sekiz yaşını doldurmuş olan her birey burun estetiği ameliyatı olabilmektedir. Burun estetiği operasyonlarında açık veya kapalı teknik uygulanması yapılarak burunda oluşan olumsuz şartlar düzeltilmektedir. Burun estetiği operasyonundan sonra hastalar açısından en önemli husus duyulan ağrılardır. Yeni yöntemler sayesinde özellikle silikon tamponlar bu ağrı durumuna bir çözüm getirmektedir. Burun ameliyatı sonunda ise bu ameliyatı yaptıran kişiler göz çevrelerine soğuk tampon uygulayabilirler ve bunun akabinde üç saat sonra yemek yeme ve bir şeyler içebilme durumuna gelebilmektedir. Ameliyat sonrasını takiben 2 gün sonra ise hafif morluklar ve şişlikler oluşabilmektedir. Burnun ameliyat sonrası burnun en yeni şeklini alması yaklaşık 6 ay ila bir yıl içerisinde gerçekleşmektedir. Son teknolojiler sayesinde burun estetikleri ameliyatsız yöntemler kullanılarak gerçekleştirile bilinmektedir. Ameliyatsız burun estetikleri yöntemi burun ucunu aşağıya çeken kasların botox ile düzeltilmesi ve bunun yanında burun sırtındaki kemerin dolgular ile doldurulması yöntemi ile hastalara uygulanmaktadır.

Yeni yapılan bu operasyonlar sayesinde sınırlı uyuşturma uygulanması ile yapılmakta olan kıkırdakların cerrahi bir işlem yardımı ile diske edildiği ve burun ucunun sırta doğru ip yardımı sayesinde askıya alındığı bir metot olarak karşımıza çıkmaktadır.  Burun estetiği fiyatlarından söz etmek gerekirse, fiyatlar değişkenlik göstermesinden dolayı ince elenip sık dokunulması gereken bir husustur. Doktorların talep etmekte olduğu rakamlar arasında uçuk rakamların olabileceğini de göz ardı etmemek gerek.