0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Fiyatları

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği İstanbul’da hizmetin farkını sizde göreceksiniz,

Burun estetiği ameliyatlarımız için üst yaş sınırımız bulunmamaktadır kadınlar ondört, onbeş yaşını tamamlamış olmalı, erkekler ise, onyedi, onsekiz yaşından sonra estetik burun ameliyatı yaptırabilmektedir. Kişiler kendilerinin yüzlerinde oluşabilecek farkla ilgili kararı verebilecek ve bu sorumluluğu iyi bir şekilde üstenecek psikolojik olgunluğa ulaşmış olmalıdır.

Burun estetiği ameliyatından önce, hastanın burnunun içi ve dışı gelişmiş cihazlar yardımı ile detaylı bir şekilde muayene edilecektir. Hasta ile burundaki problemler konuşarak tartışılır, yüzünün değişik açıları ile fotoğrafları çekilir ve bu fotoğraflar ameliyatın planlamasında kullanılacaktır. Dijital kamerada da uygulamalı görüntülerle hasta ameliyat sonrası görünümünde fikir sahibi olacaktır. Ameliyatın süresi hastanın burun probleminin büyük yada küçük olmasına bağlıdır, süre maksimum üç yada dört saattir.

Ameliyatta genellikle açık ameliyat kullanılmaktadır. Açık ameliyatta tam görüş sağlanacağı için tercih sebebidir. Burunun alt kısmında yapılmış olan kesik maksimum üç ayda tamamen kaybolmuş olacaktır.

Ameliyatınız genel anestezi ile Burun Estetiği İstanbul’da yapılacaktır. Ameliyattan sonra bir gün istirahat önerilmektedir. İkinci gününüzde kısa kısa yürüyüşler yapmanız önerilir. Üçüncü gün ev içi aktivitelerinizi yapabilirsiniz bir haftadan sonra yavaş yavaş iş hayatınıza dönebilirsiniz. Fakat basıncı arttıran hareketlerden sekiz haftaya kadar kesinlikle uzak durmanız önerilmektedir. Ameliyat sonrası kullanılan tamponlar kendiliğinden eriyen, yumuşak kesinlikle ağrı bile yapmayan tamponlardır. Yapılan bandajlama ile şişliklerinizin hızla inmesini sağlayarak, darbelerden korunmanızı sağlamak içindir.

Burun estetiği ameliyatını, olmak isteyen kişiler, Burun estetiği İstanbul’a gelerek, plastik cerrahlarımızla irtibata geçebilirler. Burada uzman doktorlar, kişilerin kaza yada tranva geçirip geçirmediğini, daha önce ameliyat olup olmadığını, solunum problemi olup olmadığını, bu gibi önemli detayları öğrenip ameliyatla rahatlıkla tedavi edileceklerdir.

Burun estetiği fiyatları, hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sayfamızdaki formu doldurup bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz