0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Fiyatları

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği fiyatları ameliyatı yapacak doktora, olacağınız ameliyata ve hastaneye ve hatta sosyal güvencenizin olup olmamasına göre değişiklik gösterir. O yüzden herhangi bir fiyat belirtmemize olanak yok. Bu bilgiyi ancak doktorunuz aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Doktorunuz size bu bilgiyi gerekli muayeneleri tamamladıktan sonra verebilir.

Öncelikle sizin için önemli olan sizin sağlık durumunuzdur. Zaten böyle bir ameliyatı olacaksanız mutlaka belirli bir bütçeyi de gözden çıkarıyorsunuz demektir. özellikle de bu ameliyatı psikolojik sebeplerden dolayı istiyorsanız. Fakat burada asıl önemli olan zaten sizin sağlığınız ve kişisel memnuniyetinizdir. Doktorunuzla aynı zamanda bu tür bilgileri mutlaka paylaşın. Ne kadar bu ameliyatı beyninizde netleştirir ve ne kadar doğru bir şekilde doktorunuzla paylaşırsanız ameliyattan alacağınız sonuç o kadar içinize sinecektir. Aynı zamanda da doktorunuzun mutlaka size ameliyat öncesi ve sonrası için olan önerilerini dikkatle dinleyin. Çünkü burun yüzün temelidir ve yüz için olan ameliyatların en zorudur. Tedavi süreci sizin için biraz zorlayıcı da olsa en nihayetide bu ameliyat için para ödeyeceksiniz ve paranızın karşılığında belli bir hizmet alıyorsunuz.

Bununla beraber mutlaka ameliyat şartlarınızı da doktorunuzla görüşün. Ameliyat öncesi ve sonrası yapmanız gerekenler, ameliyat ücreti, ameliyathane şartları, alacağınız anestezi, ameliyatın süresi, hastanede ne kadar süre kalacağınız gibi soruları mutlaka doktorunuza sorun. Aklınıza takılan diğer soruları da görüşün ki herhangi bir sürprizle karşılaşmayın. Sosyal büvenliğiniz varsa mutlaka doktorunuza bilgisini verin. Artık birçok hastane ve poliklinikte sosyal güvenlik kurumuyla anlaşmalar mevcut olduğu için fiyatta size özel bir indirim de olacaktır. Bunu da ameliyatınız için değerlendirmekten kaçınmayın.