0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun estetiği fiyatını neler belirler?

Burun estetiği fiyatını neler belirler?

Burun estetiği yaptırmaya karar vermek oldukça zorlu bir dönemdir. Çoğu kişi toplumdan alacağı tepki nedeni ile estetik ameliyatlara olumsuz bakmaktadır. Ne kadar rahatsızlık hissetseler de ameliyat korkusu ve toplumdan çekinme nedeni ile istemedikleri halde burun yapısı bozuk olsa da müdahale ettirmeden yaşamaya devam edilir. Ama artık yapılan ameliyat sonrasında iz kalma olasılığı olmadığı için yapılan operasyon başkaları tarafından anlaşılmaz. Uygulanacak yöntemler sayesinde kesiler iç kısımdan yapılarak burun içinde kalmaktadır. Böylelikle yara izi kalmadan ameliyat sorunsuz bir şekilde yapılır. Uzman doktorlar tarafından genel anestezi ile hastane ortamında yapılması gereken bir ameliyattır. 1-2 saat kadar süren basit bir operasyondur. Ameliyat sonrasında hasta aynı gün taburcu edilerek evinde dinlenebilir.

Burun estetiği 18 yaşını tamamlayan herkesi istemeleri durumunda uygulanabilir. Burun yapısını 18 yaşına kadar tamamlamaktadır. Burun yapısı tamamlandıktan sonra görüntüdeki bozukluklar estetik ameliyatla düzeltilebilir. Bazı durumlarda sorun burun yapısından gibi görünse de aslında farklı nedenlerden olabilir. Çene yapısının bozuk olması nedeni ile de burun yapısı bozuk görülebilir. Bu durumda buruna değil çeneye müdahale gerekir. Bu nedenle öncelikle şikayetler doktora anlatılarak sorunun kaynağı belirlenmelidir. Daha sonra sorunun ortadan kaldırılması için gerekli olan müdahale belirlenir. Hastanın isteklerini doğru şekilde anlatması isteklerine göre bir sonuç alması için önemlidir. Burun estetiği fiyatları yapılacak ameliyat şekline bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Yara izi gibi sorunlarla uğraşmak istemeyenler için açık estetik ameliyatı daha iyi bir seçenektir.

Burun estetiği fiyatları 2014 yılı içinde aynı nedenlerle değişiklik gösterebilir. Bu nedenle ameliyat seçeneklerini belirlerken doktorunuzdan fiyat hakkında bilgi almanız gerekir. Ameliyat öncesinde fiyat konusunda gerekli bilgiyi alarak daha sonra sorun yaşamamış olursunuz.