0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Ameliyatında Başarı Tesadüf Değildir

Burun Estetiği Ameliyatında Başarı Tesadüf Değildir

Burun estetiği için kullanılacak malzemeler, doktorun harcayacağı emek ve hastanenin kalitesi gibi unsurlar tarafından belirlenen burun estetiği fiyatı. Hesaplama bu gibi kriterler temel alınarak yapılır.

Daha önce yapılmış bir burun estetiği ameliyatın hatalarını gidermek yeni yapılacak bir burun estetiği ameliyatından çok daha pahalıya mal olacağını bilmelisiniz. Sıfırdan yapılacak ameliyat çok daha sorunsuz ve başarı oranı yüksek olarak sonuçlanır ken önceden yapılmış bir ameliyatın başarı ile sonuçlanması ve fiyatının uygun olması beklenemez. Burun estetiği düzeltme ameliyatında tıbbi açıdan çok zor işlemler yapıldığı için kara aşamasında sonradan bu gibi olaylar la karşı karşıya kalmamak adına fiyat konusundan önce bu konulara dikkat etmelisiniz. Zaten bu ameliyatın en zor bölümü de doğru doktoru seçmektir. Burun estetiği ameliyatı ince bir Cerrahi yetenek gerektirmesi yanında estetik bakış açısı ve yüz konusunda deneyim gerektiren özel bir alandır. Doktorunuzun daha önce yapmış olduğu ameliyatlarda elde etmiş olduğu sonuçlar, burun yüz uyumuna yaklaşımı, şimdiye kadar yapmış olduğu ameliyatların sayısı ve çeşitliliği ile ilgili deneyimi oldukça önemlidir. Ameliyat sonrasında uzun süre takip gerektiren ve iyileşme sürecinin doktorunuzun kontrolünde olması gerekliliği de unutulmamalıdır. Bu gibi önemli ayrıntıların burun estetiği fiyatı nı yükseltmesi gayet doğaldır. Sonuçta yapılan işin sonucunun başarılı olması paradan önce gelir. Karar verme aşamasında ise doktorunuz ve ekibini sürekli ameliyat yaptığı, hastanenin ameliyathane ekibine danışmak size bilgi açısından faydalı olacaktır. Bu daha net bilgi alabileceğiniz bir yöntemdir.

Kararınızı verdikten ve doktorunuzla ameliyatınızı planladıktan sonraki dönemde ise artık kendinizi sıkıntıya sokmamanız için doktor arayışınıza son vermeniz ve süreci sadece doktorunuzla paylaşarak kontrollerinizi aksatmamanız gerekir. ,Burun estetiği ameliyatının başarısı bunlara bağlıdır.