0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Ameliyatı Ve Fiyatları

Burun Estetiği Ameliyatı Ve Fiyatları

Burun estetiği günümüzde çok fazla yaptırılan bir ameliyattır. Hatta öyle ki sağlık açısından önemini kaybetmiş olan bu uygulama çoğu insan tarafından güzellik için ön plana çıkmıştır. Birçok doktorun Burun Estetiği Fiyatını çok fazla talep olduğundan dolayı düşürmüştür.

Burun estetiği ameliyatının güzel araştırılıp sonra karar verilmesi gerekmektedir, aksi takdirde zamanla kişinin çok fazla sağlık problemleri yaşamasına sebep olmaktadır. Burun Estetiği Ameliyatlarında Fiyatlar değişmektedir. Önemli olan doktorun tecrübesi ve yaptığı ameliyatlarda ne kadar başarılı olduğudur. Burun estetiği ameliyatı sonrasında göz ve burun çevresinde morluklar ve şişlikler oluşur fakat bu morlukların burun şekliyle hiçbir ilgisi yoktur. İki gün sonra tamponlar çekildiğinde yavaş yavaş morluk ve şişliklerde gidecektir. Burun estetiği ameliyatlarında kişinin yüzüyle uyumlu, burun kemeri, burun deliklerinin, küçültülmesi ve genişletilmesi daha birçok değişiklik yapılmaktadır. Her burun şekli kişiden kişiye değişir, bundan dolayı hastanın istediği şekle göre değil de yüzünün yapısına göre yapılmalıdır, aksi takdirde hasta bu ameliyattan memnun kalmamaktadır. Burun estetiği ameliyatı genel anestezi ile yapılmakta ve en fazla iki saat içinde gerçekleşmektedir. Burun estetiği ameliyatını daha fazla kadınlar yaptırmaktadır fakat erkeklerde de yaptırılmaya başlanmıştır. Bu ameliyatı 18 yaşından sonra yaptırmak daha sağlıklıdır, 18 yaşın altında yapılan ameliyatlar hastanın nefes almada zorlanıp çok ciddi sorunlar yaşamasına sebep olmaktadır. Burun estetiğini zevk için yaptıranların yanında birde mecburi sebeplerden bu işleme mevcut olan insanlar bulunmaktadır. Bunlar düşme, çarpma, buruna darbe alınmasıdır. Burun estetiği ameliyatında hasta anestezi altında hiçbir acı duymamaktadır, ameliyat sonrasında doğabilecek ağrı, ağrı kesiciyle azaltılabilmektedir. Burun estetiği iki farklı yöntemle uygulanmaktadır. Bunlar;  biri açık, diğeri kapalı yöntemdir açık yöntemde burunun iki deliğini birleştiren dokunun, kesilip ameliyat yapılması, kapalı yöntem ise burun deliği içinden yapılarak gerçekleşmektedir. Fakat kapalı olan ameliyatı yapacak doktorun, çok fazla cerrahi tecrübesi olmalıdır.

Burun Estetiği Ameliyatının Fiyatı ne olursa olsun önemli olan hastanın yapılan müdahaleden memnun kalması ve sağlığının iyi olmasıdır.