0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Ameliyatı Öncesi Neler Yapılır?

Burun Estetiği Ameliyatı Öncesi Neler Yapılır?

Estetik operasyonlar, cerrahi bir müdahale olduğu için hastane koşullarında ve o konuda uzman olan hekim tarafından yapılması gerekmektedir. Günümüzde estetik operasyonları vücudumuzun birçok bölgesi için yapılabilmektedir. Görünümünde bozukluk olan, istediğimiz görünüşe sahip olmayan veya kalıtsal bozuklular yaşanan bölgelerimiz için estetik müdahaleler yapılabilmektedir. Burun estetiği de önemli olan ve günümüzde yaygın olarak uygulanan bir operasyondur. Yüzümüzün en çok dikkat çeken bölgesi olarak ifade edilen burnumuzda herhangi bir duruş bozukluğu yaşanması yüz güzelliğimizde de sorunlar yaşanmasına neden olur. Bu operasyon oldukça kolay ve hızlı yapılabilen bir uygulama olsa da ameliyat öncesi ve sonrası mutlaka dikkat edilmesi gereken durumlar vardır.

Burun estetiği ameliyatı oldukça kısa süren ve çabucak yapılabilen bir operasyondur. Cerrahi müdahale olması nedeniyle mutlaka hastane koşullarında yapılması gerekir. Bu önemli müdahale öncesi doktorlar tarafından önerilen ve yapılması gerekenler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi doktorunuz uygulayacağı bir takım kontrollerden geçmeniz. Testlerin ardından uzman size bir tarih verir ve bu tarihi beklerken de yapılması gerekenler bulunmaktadır. Ameliyatın 15 gün öncesinde ve sonrasında aspirin ve multivitamin gibi ilaçlar ayrıca bitkisel ürünlerin alınması durdurulmalıdır. Bu ilaçların dışında kullanmış olduğunuz ilaçları da mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Operasyondan önce doktorunuzla tüm detayları görüşmeniz gerekmektedir. Ameliyat öncesi mutlaka yorgun düşecek ameliyatta sıkıntı çıkaracak durumlardan uzak kalmanız önerilmektedir. Burun estetiği operasyonları için sağlık kuruluşlarını iyi şekilde araştırılması gerekir. Burun estetiği fiyatları belirlenirken hastaya uygulanacak olan operasyon ve nefes almasıyla ilgili bir sorun yaşayıp yaşamaması önemlidir.

Yıllardır uygulanan burun estetiği operasyonları günümüzde de yaygın olarak yapılmaktadır. Plastik cerrahlar tarafından uygulanan bu estetik operasyonlarda burun ve burun bölgesi hastanın isteğine göre cerrah tarafından doğru tedavi uygulanarak yapılır. Genellikle burun şekil bozukluklarında yapıldığı gibi nefes alıp vermede problemi olan hastalar için de estetik yapılabilmektedir. Burun estetiği fiyatları 2014 bilgilerini öğrenmek için mutlaka cerrahınıza danışmanız ve onun kontrolünün ardından doğru miktarı öğrenmeniz gerekmektedir.