0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun estetiği ameliyatı nedir?

Burun estetiği ameliyatı nedir?

Bazı insanların doğuştan ya da sonradan oluşan nedenlerden dolayı burun yapıları istemedikleri şekillerde olabilmektedir. Özellikle yöresel nedenlerden dolayı istenmeyen burun yapıları kişileri fazlası ile rahatsız edebilir. Bu durum kişinin sosyal hayatını da olumsuz etkileyebilir. Bu durumda kişinin daha hoş ve güzel görünen bir burna sahip olması için uzman bir doktor tarafından burun estetiği ameliyatı yaptırması bu durumdan kurtulması için yeterli olabilir. Ameliyat öncesinde doktordan yeterli bilgi alınması beklentilerin büyük olmaması gerekir. En doğal gözükecek şekilde yapılan ameliyatlar başarılı olmuş olacaktır. Ameliyat sonrasında hastanın burun yapısı ne kadar doğal gözükürse ameliyatın başarısı o kadar iyidir.

Burun estetiği ameliyatı yaptıracak kişiler doktor seçimi yaparken titiz davranmalarında fayda vardır. önceki ameliyat başarılarına mutlaka bakılmalıdır. Ameliyat genel anestezi ile yapılacaktır. Hastane koşullarında ve uzman bir doktor kontrolünde yapılması gerekir. Burun estetiği ameliyatı 18 yaşından sonra yani burnun doğal gelişimini tamamlamasının ardından isteyen herkes tarafından yaptırılabilir. Daha küçük yaşlar için acil müdahale gerekli olan durumlarda yapılması söz konusudur. Burun estetiği ameliyatı kişisel bir ameliyat olduğu için SSK tarafından karşılanmayan bir ameliyattır. Burun estetiği fiyatları ameliyat olacak kişiler tarafından tamamının ödenmesi gerekir. Ameliyat fiyatlarında doktorun, hastanenin ve kullanılacak ekipmanların belirleyici etkisi vardır. bu nedenle ameliyat öncesinde doktorunuzdan bilgi almayı unutmayınız.

Burun estetiği yaptırmak isteyenlerin ameliyat sonrasında memnun kalmaları için gerekli olan işlemleri yapmalarında yarar vardır. doktorun söylediklerini uygulamak ve kontrolleri aksatmamak gerekmektedir. Burun estetiği fiyatları 2014 yılı sonrasında yeni yılın gelmesi ile birlikte farklılık gösterebilir. Bu nedenle hastaneden ya da doktordan fiyat bilgisi alınması gerekir. Ameliyat sonrasında hasta bir iki gün içinde normal yaşantısına devam edebilir.