0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun estetiği ameliyatı fiyatları?

Burun estetiği ameliyatı fiyatları?

Burun estetiği ameliyatı cerrahi müdahale ile yapılan bir ameliyattır. Ameliyat hastane ortamında uzman doktorlar tarafından yapılmalıdır. Genel anestezi etkisi altında yapılan basit bir operasyondur. Burun estetiği ameliyatlarında hastaların genellikle dikkat ettikleri husus burunlarındaki yapısal bozukluğun düzelterek daha hoş gözükmesi bunun estetik operasyon sonucu olduğunun belli olmamasıdır. Bu nedenle ameliyatın başarılı bir sonuç vermesi için ameliyat izinin belirgin olmaması hatta hiç gözükmemesi gerekir. Ameliyat sonrasında hastanın burun yapısındaki sorun gidebilir ve daha estetik bir görünümlü burun yapısı kazandırılır. Burun estetiği ameliyatı uzman cerrah tarafından yapılması gerekir. Estetik açıdan istenilen bir buruna sahip olmak için istediğiniz şeyleri doktorunuza en açık şekilde belirtmenizde yarar vardır.

Burun estetiği ameliyatı kişisel bir ameliyattır. Bu nedenle burun estetiği fiyatları SSK tarafından karşılanmaz. Kişi tamamını ödemek zorundadır. Bazı özel durumlarda belli bir kısmı SSK tarafından karşılanmaktadır. Ama estetik amaçlı yapılan operasyonlarda devlet ameliyat ücretini karşılamadığı için kişiyi zorlayabilir. Ameliyat öncesinde hastaneye yatış yapılmalı ve gereken işlemlerin yapılmasının ardından operasyona hazır hale getirilmelidir. Hasta ameliyat sırasında genel anestezi etkisinde olacağı için hiçbir şey hissetmeyecektir. Ameliyat sonrasında ağrıların hafifletmesi için hastaya ağrı kesici verilir. Böylece hasta hafif ağrılarda bir iyileşme sürecine başlamış olur. Hastanın aynı gün bir sorun olmadığı durumlarda taburcu edilmesinde sakince yoktur. Evinde dinlenebilir. İlk zamanlar anlatıldıktan sonra yüzdeki şişlikler artabilir. Bir süre sonra normale dönecektir.

Burun estetiği fiyatları 2014 yılına göre değişiklik gösterebilir. Fiyatların değişmesinde ayrıca hastane, doktor, kullanılacak yöntem ve malzemelerinde etkisi vardır. Bu nedenle ameliyat düşünenlerin araştırma yaparak karar vermesinde fayda vardır. Daha iyi sonuçlar verebilecek bir doktor ve hastane seçmeleri yararlarına olacaktır.