0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği Ameliyatı Fiyatları Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Burun Estetiği Ameliyatı Fiyatları Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Burun estetiği ameliyatı son yıllarda ülkemizde çok fazla talep gören alanların başında gelmektedir.  Estetik cerrahi büyük bir ivme kazanarak devam etmektedir. Burun estetiği ameliyatı fiyatları da bu ivmeden nasibini almış durumdadır.

Burun estetiği ameliyatı için bazı koşulların sağlanması gerekmektedir. Bunun başında ise maddi yeterlilik gelir. Türkiye’de estetik operasyonların fiyatlarının duyurulması yasal değildir. Açıktan fiyat ile ilgili duyuru yapılamayacağı için ameliyat koşullarının bilinmesi şartıyla form aracılığıyla hastalar için fiyatlandırmalar yapılır. Hastalar için bir danışman belirlenir ve o danışman hastanın toplam ödeyeceği tutarı, taksit imkânlarını, kişiye özel indirim seçeneklerini ya da kredilendirme koşullarını bildirir. Ülkemizde burun estetiği için fiyatlar ne olursa olsun özel ya da diğer sigortalar tarafından karşılanmaz. Bunun için bankalar tüketici kredisi olanağı sağlamaktadır. Ödeyeceğiniz sağlık hizmeti bedeli hızlı tüketim değildir. Bu kendinizle ilgili yaptığınız kalıcı bir sağlık harcamasıdır. Bu açıdan bakarsanız burun estetiği ameliyatı fiyatlarının hiç de büyük rakamlar olmadığını göreceksiniz. Bunun için bankaların kredi imkânı tanıması da oldukça olasıdır. Bu bakımdan bu hizmet için ucuza kaçmak hiç doğru bir davranış değildir. Ameliyat için hızlı kararlar vermeyin. Verdiğiniz kararları iyice düşünmüş olun. Maddi açıdan sorunlar yaşıyorsanız işlemi ertelemeniz daha çok tavsiye edilir. Sağlığınızın her şeyden önemli olduğu bir gerçek ve bu bakımdan kaliteyi tercih edin. Estetik ameliyatların fiyatlandırılması yapan kişi ve yere bağlı olarak yukarı çıkabileceği gibi aşağıya doğru da bir düşüş gösterebilir. Bunu e-mail yoluyla ya da bizzat doktoru arayarak öğrenebilirsiniz. Bu konu da ne kadar bilgi sahibi olursanız sizin için o kadar iyidir.

Burun estetiği ameliyatı cerrahi bir operasyon olması hasebiyle önem arz etmektedir. Burun estetiği ameliyatı fiyatları da ciddi bir araştırma ve özen gösterilerek incelenmelidir.