0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun estetiği ameliyatı çeşitleri nelerdir?

Burun estetiği ameliyatı çeşitleri nelerdir?

Burun estetiği yapısı bozuk olan burunlar için yapılan bir estetik ameliyattır. Yüzümüzde en çok göze çarpan organ olan burun bozuk yapısı nedeni ile kişileri rahatsız edebilir. Bu durumda daha güzel ve hoş bir burna sahip olmak için ameliyat olunması gerekir. Ameliyat sonrasında ameliyat izlerinin görünmemesi ve daha doğal bir şekil verilmesi ameliyatın başarısı için önemlidir. Ameliyat genel anestezi ile yapılmaktadır. Burun estetiği öncesinde doktorla görüşme yapılarak uygulanacak aşamalarla ilgili hastaya bilgi verilmesi gerekir. Böylece hasta daha fazla bilgi alarak daha tedbirli olacaktır.

Burun estetiği öncesinde gerekli olan tedbirlerin alınması gerekir. Ameliyat sonrasında hastanın sosyal hayatı da düzelecektir. Ameliyat 1-2 saat sürecektir. Burun estetiği fiyatları belirlenirken doktor, hastane, ekipmanlar ve uygulanacak olan ameliyat şekli önemlidir. Bunlar belirlendikten sonra kişi ödemesinin ne kadar olduğunu öğrenebilir. Ödeme aşamasında SSK ücreti ödememektedir. Kişisel bir ameliyat olması nedeni ile kişi ücretin tamamını ödemek zorundadır. Estetik ameliyatlarında SSK tarafından bazı durumlarda ufak bir miktar ödemem alınması mümkün olabilir. Bu durum araştırılarak daha fazla bilgi alınabilir. Burun estetiği basit bir operasyondur. Bu nedenle hastanın hastanede kalmasına gerek yoktur. Aynı gün ameliyat sonrasında kontrollerin tamamlanması ile evine gidebilir. Kendini kötü hissedenler için o geceyi hastane de geçirmek de mümkündür.

Burun estetiği fiyatları 2014 yılına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle doktorunuzdan fiyat bilgisi almanızda fayda vardır. Karar vermeden önce doktor için araştırma yapmanız daha verimli bir sonuç elde etmeniz açısından önemlidir. Bu nedenle ameliyat için seçeceğiniz doktorun önceki ameliyatlardaki başarı oranına göre tercihinizi belirleyebilirsiniz. Ameliyat sonrasında kontrollere aksatmadan gidilmelidir. Olası bir risk durumunda daha önceden tedbir alınabilir.