0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği

Burun Estetiği

İnsan vücudunda, kişilerin en dikkat çekici bölgesi yüzleridir. Burnumuzda yüzümüzün tam ortasında yer aldığı için burnumuzun estetik görünmesi, yüzümüzdeki diğer bütün bölümlerle orantılı burnumuzun olması yüzümüzün şekli için oldukça güzel bir görünüm sağlayacaktır. Eğer burnunuzun şeklinden rahatsızsanız ve nefes almanızda zorluklar yaşamaktaysanız, doğumdan kaynaklı şekil bozukluğu yada yaralanma v.b sizi rahatsız eden görünüme sahipseniz, Burun Estetiği İstanbul’a gelerek uzman doktorlar vasıtasıyla sizi hem bilinçlendirme yapılacak hem de size uygun burun şeklini seçerek, hayatınıza daha güzel bir görünüme sahip olarak devam edeceksiniz.

Burun estetiği ameliyatı, genel anestezi ile yapılmaktadır yaklaşık 1-3 saat arası süre zarfında ameliyat sona erecektir. Ameliyatın süresini uygulanacak olan teknikler belirlemektedir. Hastalarımız ilk hafta baş yüksekte olacak şekilde burunlarında şişlik az olması için dikkat etmelidirler. Buruna ameliyat sonrası alçı ve tampon kullanılmaktadır, iki yada üç güne tampon, bir haftaya da alçı tamamen çıkarılmaktadır. Şişliğin geçmesi ve burnunuzun gerçek şekli belli olması 6 aya kadar mümkündür.

Burun estetiği ameliyatından sonra, tekniğin yapısına göre deşişken şekillerde şişme, morarma ya da ağrınızın olması gayet normaldir. Hızla bu sorunlarınız günden güze geçecektir. Belirli süre güneşin zararlı ışınlarından ve darbelerden uzak durarak koruduğunuzda kolaylıkla sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz. Burun estetiği İstanbul olarak, hizmet anlayışımız, burun estetiğinde estetik cerrahi operasyonlarımızı kişiye özel yapılmaktadır. Kişi kendisine en çok yakışacak olan oranı, doktorumuzla seçerek dijital ortamda ameliyat sonrası görünümünüzü görerek, hastanın memnuniyeti için gerekli bütün işlemler itina ile yerine getirilecektir.

Burun estetiği İstanbul, dünya genelinde hastalarımıza uzun yıllar daha hizmet vermeyi planlamaktadır. Hastamız taburcu olana kadar ve taburcu olduktan sonra dahi özenle takipleri gerçekleştirilmektedir. Daha geniş bilgiye ulaşmak için bizimle irtibata geçebilir, öğrenmek istediklerinizi derhal öğrenebilirsiniz. Burun estetiği fiyatlarımız için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz.

Burun estetiği İstanbul’da kesinlikle kendinizi daha özel hissedeceğinizden emin olabilirsiniz…