0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Estetiği

Burun Estetiği

Burun estetiği, estetik sıralamalarında listenin en başında gelmektedir. Kişilerin kendilerini daha iyi ve güvende hissetmeleri için başvurdukları bir uygulama olduğundan dolayı, neredeyse 3 kadından 1 i estetik operasyonu geçirmektedir. Kadınlardansa erkeklerin de burun estetik operasyonu geçirdiklerini ve tercihleri sıralamasından öncelik tanıdıklarını söyleyebiliriz. Erkeklerde kemerli burun şekli veya büyük orantısız burun problemleri ile cerrahları ile görüşüp burun estetiği ameliyatları konusunda bilgi alıp uygulamayı gerçekleştirmektedir. Kadınların daha çok ön planda olduğu bu ameliyatı, yaptırmadan önce mutlaka araştırmalarınızı ve uygulama esnasındaki olası durumları  iyice araştırmalısınız.

Cerrahınızın size sağlayacağı referanslara güvenebilirsiniz fakat, herkesin yüz hatları farklı olduğu içinde % 100 emin olmayın. Operasyondaki süreç zorlu bir süreç olduğundan dolayı, kesinlikle güvenebileceğiniz ve iyice uygulama öncesi araştırmalarınızı yapmanızı önermekteyiz. Dış görünüşünüzün ön planda olduğunu unutmayarak işlemleriniz yapmalısınız.  Görünür bir alanda operasyon olduğu için burun estetiğinize, ikinci veya üçüncü bir işlem gerektirmeden yaptırılmalısınız. Ve bu konuda verilen ücretler de çok fazla sorgulanmamalıdır.

Burun estetik fiyatı 2014 senesinde net bir rakam olmamakla beraber, cerrahtan cerraha ve yapılacak uygulamaya veya işleminize göre değişkenlik gösterir. Açık burun ameliyatı ve kapalı burun ameliyatı işlemleri olduğu için fiyatları da bu unsurların belirleyeceğini bilmeniz gerekir. Burun estetik fiyatı  doktorunuza muayene olduktan sonra, yapılacak cerrahi müdahalenin durumuna göre karar verildikten sonra netleşecektir. Operasyon sonucu burun şeklinin oturması en az 6 ay kadar sürmektedir. Bu zaman kadar burnu korumanız ve tüm kişisel bakımlarınızı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Uygulama sonrası kontrollerinizi aksatmadan yaptırmalı ve bu süre zarfında da vurma, çarpma gibi darbelerden kendinizi özenle korumalısınız. Aksi halde ikinci bir operasyona maruz kalabilirisiniz.