0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Ameliyatı ve İşlem Süreci

Burun Ameliyatı ve İşlem Süreci

Burun ameliyatı görüldüğü, zannedildiği kadar kolay ve kısa süren bir işlem değildir. Burun ameliyatı kişinin yüz hatlarına uygun şekilde belirlenir. Eğer herhangi bir sağlık probleminiz varsa burnunuzla alakalı, doktorunuzun tavsiyelerini  göz ardı etmeden operasyonunuzu geçirmenizi öneriyoruz. Burun ameliyatınızda ameliyat sonrasında rahat nefes almanız için delikli silikon uygulaması yapılıyor. Bu sırada burnunuzda akıntı olması, göz çevresindeki morluk, yüz şişme durumları son derece normaldir. Burnunuzdaki silikon ameliyattan 2 gün sonra çıkarılır. Ama burun etrafındaki plastik alçı 1 hafta kadar kalıyor. Ameliyat sonrasında burun bölgesine dokunamama ve o bölge de hassasiyet vardır. Bu süreç de yaklaşık 3 ile 6 ayı alacaktır. Şeklin yüze oturması ve tamamen iyileşme süreci anca bu zamanda oluşur. Bu arada da doktorunuz size gerekli ilaç tedavisini uygulayarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacağından emin olabilirisiniz. 1 gece hastanede kalırsınız ameliyat sonrası. Ancak durumunuza göre kalmaya da bilirsiniz.

Burun estetik fiyatı, yaptıracağınız estetik operasyonuna göre değişmektedir. Fiyat aralığı 5 bin ile 10 arası gibi diyebiliriz ancak asla bir kesinliği yoktur. Operasyonu yaptırma amacınız ve uygulama çok önemlidir. Bunun içinde net bir fiyat vermek yanlıştır. Burun estetiğinizin kötü olma ihtimalini de unutmayın. Bazı durumlarda burun revizyonu yaptırmak üzere hastalar başka doktorlara başvurabiliyor. Böyle durumda öncelik kendi doktorunuz olmalıdır. Yine güven duymuyorsanız o şekilde başka doktora gitmelisiniz.

Doktora işleminizi yaptırmadan önce güvenmeniz gerekir. Önceki yaptığı işleri referans olarak değerlendirmeniz yanlıştır. Sonuçta herkesin yüz hatları şekli farklıdır. Buna uygun yapılması gerekir burun estetiğinin de< Dolayısıyla maliyet gerektirse bile bu durum daha kaliteli ve bir kez yapılacaksa, kesinlikle fiyat düşünmemeniz gereken alternatif olmalıdır.