0 533 053 71 79 - 0 532 053 98 75 Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya - Şişli / İstanbul

Burun Ameliyatı Fiyatları

Burun Ameliyatı Fiyatları

Burun ameliyat fiyatları, sizin kararınızı verdikten sonraki aşamadır ve size ameliyatı yapacak doktor ya da kurum tarafından belirlenerek bilgisi verilir. Ameliyatla ilgili standart bir fiyat belirtme şansı yoktur. Çünkü size uybgulanacak ameliyat, doktorun alacağı ücret, ameliyat şartları, gece hastanede kalıp kalmayacağınız gibi durumlar fiyatı değiştirir. Aynı zamanda ameliyatı yapacak doktor veya ameliyatı olacağınız hastane veya klinik bile bu rakamları etkiler.

Ameliyat olmadan önce, ameliyatla ilgili tüm gerekenleri doktorunuzla görüştükten sonra mutlaka fiyat bilgisini de alın. Sosyal güvenlik ile ilgili güvenceniz varsa ve ameliyatınızda geçerliyse mutlaka değerlendirin. Bu tür bilgiler sizin faydanıza olabilir. Değerlendirin. Bazı sağlık konularında güvence sahibiyseniz sosyal güvenceniz sağlık ile ilgili sıkıntılarınızı karşılayabilir. Bu da sizi külfetten kurtarır. Ayrıca ameliyat olacağınız sağlık kurumundan ameliyat ücretinin hangi şartları kapsadığını da öğrenmenizde fayda var.

Sadece fiyatlandırma değil yapılacak diğer işlemleri de ameliyat öncesi mutlaka doktorunuzla birlikte netleştirin. Bu sayede herhangi bir sürpriz durumuyla karşı karşıya kalma riskinizi ortadan kaldırın. Doktorunuza tüm sorularınızı sorun. Alacağınız cevapları doğru anladığınızdan emin olun. Hangi şartlar altında ameliyat olacağınızı netleştirin. Yapacağınız tahlil ve olacağınız muayene sonucunu mutlaka doktorunuzla görüşün. Aynı zamanda aldığınız bir ilaç ve kronik olarak sahip olduğunuz hastalıklar da bu ameliyatı etkiler. Ameliyat olmadan önce herşeyi gözden geçirdiğinizden emin olun. Olacağınız ameliyatı başarısı ve içinize sinmesi açısından bu konular çok önemlidir.

Ameliyattan en az  bir hafta 10 gün öncesinden mutlaka kan sulandırıcı olan aspirin ve benzeri olan ilaç, vitamin ve bitki çaylarını, alkol ve sigara kullanımını bırakın. Ameliyattan bir gece önce saat 12 den sonra hiçbir şey yemeyin ve içmeyin. Bu tür gözünüze küçük görünen şeyler ameliyatınızı çok net bir şekilde etkiler. Doktorunuz bu konularda da sizi mutlaka sözlü olarak bilgilendirmeli ve siz de bu tür konularda doktorunuzun tavsiyelerini dikkate almalısınız. Sadece ameliyat öncesi değil ameliyat sonrası için olan tavsiyeleri de mutlaka dinleyin.